Evde yapılabilecek işler: Penye ve iplik temizleme işi

Evde oturarak ek gelir sağlamak için ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Hanımları yormayan çok ideal bir iş imkanı aslında mevcut. Evde iplik temizleme işini çok kolay yapabilirsiniz. Bu işi yaparken asla yorulmayacaksınız. Evinizde oturarak size verilecek olan bu işi yaparak çok kısa bir sürede güzel paralar kazanabilirsiniz.

Eğer bulunduğunuz yerde çk fazla tekstil alanında çalışan firmalar var ise iplik temizleme işini gidip görüşebilirsiniz. Firmalar bu işler için bünyelerinde eleman çalıştırmak istemezler, bunun için ev hanımlarına işleri yönlendirirler. Evde penye temizleme işi çok kolaydır.

İplik Temizleme İşi Nasıl Yapılır

İplik temizleme işinde size malzemeler getirilir. Öncelikle bu temizleyeceğiniz ürünlere kesinlikle ama kesinlikle zarar gelmemesi konusunda hassas davranmanız gerekir. Bu sebeple gerekenden daha fazla özen gösterip, yalnızca üzerindeki ipleri alarak çalışmalısınız.

Bu iş sayesinde çok kısa bir süre içinde, daha çok kazanç ve daha çok miktarda para kazanmak sizin için oldukça mümkündür. İplik temizleme işini aldınız, bu iplikleri temizlemek için elinize bir makas da alırsanız işinizi bitirmiş olacaksınız. Önemli olan penyelerin üzerindeki desenleri bozmadan iplikleri temizlemektir.

Yapacağınız iş sadece kıyafetten sarkan fazla ipleri kesmek ve ürünlerin göze daha hoş görünmesini sağlamak olacaktır. Evde penye temizleme işi bu kadar kolay yapılabilmektedir.

Çok kısa bir zamanda penye temizleme işini çözecek ve daha güzel bir biçimde iplik işini de itina ile yapmış olacaksınız.

Daha önce mutlaka hepimiz görmüşüzdür. Atölyelerinde dikim işleri tamamlandıktan sonra ürünlerin paçalarından veya dikiş yerlerinden iplikler sarkmaktadır.

Bu ufak iplerin dikilmiş olan ürünler üstünden mutlaka kesilerek alınması sağlanmalıdır. İşte firmalar da sadece bu iş için ekstra işçi çalıştırmaktansa,  bu işleri ev hanımlarına vererek yaptırmaktadırlar. Çok kolay olan bu işi sizlerde evinizde düzgün bir biçimde yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Sadece kıyafetler değil tabi ki kumaşlar ve perdeler üzerinde kalan ipliklerin de temizlenmesi gerekmektedir.

Hiç zorlanmadan yapacağınız evde penye temizleme işi sayesinde güzel kazançlar elde etmeniz çok mümkündür. Ödemeler firmaların ürün tesliminde hemen yapılmaktadır.

Ayrıca ürünleri çuval ya da ürün başına temizleme gibi alternatiflerde sunulmaktadır.

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK İŞ SORGULAMASI YAPABİLİRSİNİZ.

Vermiş olduğum linklerdeki sitelerin, arama bölümünden penye ve iplik işi sorgulayabilirsiniz. Bunun haricinde bir çok iş imkanını kariyer net sitesi online olarak sizlere sunmaktadır.

 1. ADRES TIKLA

 2. ADRES TIKLA

Penye ve iplik temizleme işi


11 Comments

 1. sedanur ayaz 13 Mart 2017 Alıntı Yap
 2. Raşide 14 Mart 2017 Alıntı Yap
 3. yasemin 8 Kasım 2017 Alıntı Yap
 4. Abdullah efe 3 Ekim 2018 Alıntı Yap
 5. kadriye şenkaya 9 Ekim 2018 Alıntı Yap
 6. Neşe salaman 9 Ekim 2018 Alıntı Yap
 7. Gizem 12 Aralık 2018 Alıntı Yap
 8. Semanurcesur 15 Ocak 2019 Alıntı Yap
 9. Zehra Özdemir 1 Şubat 2019 Alıntı Yap
 10. Nejla 14 Mart 2019 Alıntı Yap
 11. Büsra 17 Haziran 2019 Alıntı Yap

Yorum yap!