Kayıp Eşyayı Bulma Duası Hangisidir? ( Nihat Hatipoğlu)

Bir eşyanız kaybolduğunda bunu bulabilmek için dualardan yardım alabiliyorsunuz. Öncelikle eşyalarınızı bulmak istiyorsanız o zaman bunun için doğru duayı okumanız gerekiyor. Bu duayı okuduğunuz zaman emin olun ki kaybolan eşyaları da çok daha rahat bir şekilde bulmuş olacaksınız. Bu duaların Kuran-ı Kerim içerisinde de yer alıyor. Kalem Suresi 32. Ayet, kaybolan eşyayı bulabilmeniz için çok daha kolay olacaktır. Bu ayetin içerisindeki anlam ise kaybolan eşyadan daha hayırlısını geri alabilmek için yapılmaktadır. Öncelikle bu ayeti okurken içten okumalı, çok daha iyi bir şekilde duayı kavramalısınız. Kayıp eşyayı bulma duası okunduğunda kayıp eşyanızı da bulabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Kaybolan Eşyayı Geri Getirme Duası

Bu duayı okumadan önce 2 rekat namaz kılmak gerekiyor. Bu duanın kabul olabilmesi için de duayı tam okumalısınız. Kaybolan eşya geri gelene kadar Bukalem duasının günde 25 kere okunması gerekiyor. Bu dua sayesinde kayıp eşyalarınızı bulmak da bir o kadar kolay olacaktır. Kayıp eşyayı bulmak için dua okumak çok mantıklıdır. Bu duaların kalpten gelmesi de bir o kadar önemlidir. kayıp eşyayı bulma duaları

Kayıp Bulmak İçin Okunan Dua

Dua okurken niyetinizi her zaman belli etmeniz gerekiyor. Belli etmiş olduğunuz niyeti Allah’ın duyacağından da emin olmanız gerekiyor. her zaman dua ederken Allah’tan yardım istemeli, başka kimseden de bir şeyler ummamaya gayret etmelisiniz.

KAYBOLAN EŞYAYI BULMA DUALARI kayıp kaybolan eşyayı bulma duası

7 Comments

  1. Zeynep 25 Nisan 2017 Alıntı Yap
  2. RUKİYE 13 Mayıs 2017 Alıntı Yap
  3. Saime 5 Ağustos 2017 Alıntı Yap
  4. aleyna 25 Ocak 2018 Alıntı Yap
  5. Beritan 8 Nisan 2018 Alıntı Yap
  6. Hatice 22 Nisan 2018 Alıntı Yap
  7. Lokman 14 Temmuz 2018 Alıntı Yap

Yorum yap!