LG G3 Wifi Bağlantı Sorunu Nasıl Çözülür?

LG G3 Wifi sorunu son zamanlarda kullanıcıların sıklıkla şikayette bulunduğu bir sorundur. LG G3 wifi sorunu nasıl çözülür, derseniz, bunun için yeni güncellemeyi beklemek ilk etapta doğru hamle olacaktır, zira bu sorun Android 5.0 güncellemesinden sonra ortaya çıkmıştır. Bu nedenle yeni güncellemede bu tür sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Kullanıcılar da bu konuda şikayetlerini dile getirmiştir.

LG G3 Wifi Sorunu Çözümü

LG G3 wifi sorunu çözümü için güncellemeyi  beklemeniz mantıklı olur; ancak bu sorun için 5.0 güncellemesini de iptal ettirebilir ve telefonunuzu geçmişe alabilirsiniz. Fabrika ayarları da bu konuda bir çözüm olsa da, öncelikle telefonunuzdaki yedeklemeleri yapmanızı tavsiye ederiz. Bundan sonra sorundan güncellemeyi beklemeden de kurtulabilirsiniz. Bazen güncellemelerde bu tarz sorunlar olmaktadır. Bu nedenle genelde güncelleştirmeler için birkaç hafta beklemek mantıklıdır. Böylece olası sorunları da analiz etmiş olursunuz.

LG G3 Wifi Bağlantı Sorunu

Wifi bağlantı sorununuz var ise, bu sorun büyük bir sıkıntı oluşturacağı için bu konuda yapmanız gereken, açıklama ve güncellemeleri takip etmek. Android cihazınızı wifi modeminiz ile yeniden başlatabilirsiniz. 5hz ile internete bağlanıyorsanız, bu bandı değiştirip otomatik frekansı seçebilirsiniz. Ayarlar > wifi > gelişmiş bölümünden bu ayarları yapabilirsiniz. DNS değiştirmek de çözüm olacaktır. Fabrika ayarları son çare olarak aklınızda kalmalıdır. 5.00 yüklemeniz bu ayarlar ile silinmeyecektir.

LG G3 Wifi Bağlantı Sorunu Nasıl Çözülür

7 Comments

 1. Ahmet bey 11 Nisan 2017 Alıntı Yap
  • selcuk 13 Nisan 2017 Alıntı Yap
   • Ahmet bey 18 Nisan 2017 Alıntı Yap
    • fatih 11 Mayıs 2017 Alıntı Yap
  • osman" 2 Nisan 2018 Alıntı Yap
 2. Berzan 9 Mayıs 2017 Alıntı Yap
 3. Ethem 7 Haziran 2017 Alıntı Yap

Yorum yap!