Metin2 Biyolog Görevleri Nasıl Yapılır? Önemi Ve Levelleri

Metin2 biyolog görevleri, Metin2 oyuncuları için çok önemli olan görevlerdir. Bu görevler 30.levelde başlayıp, 94.levele kadar gider. Sırasıyla görevler:

30.level: Toplamda 10 ‘’Ork Dişi’’ gerekli ve bu dişler her gün 1 tane olacak şekilde toplanmalı. Ayrıca görevin sonunda yine 1 tane ‘’Jinunggy’nin Ruh Taşı’’ alınmalı.

40.level: Toplamda 15 tane ‘Lanet Kitabı’’ toplanmalı ve bu işlem her gün bir tane olarak yapılmalı. Görevin sonunda 1 tane ‘’Tapınak Ruh Taşı’’ elde edilmeli.

50.level: Toplamda 15 tane ’’Şeytan Hatırası’’ toplanmalı ve bu işlem her gün bir tane olacak şekilde yapılmalı. Görevin sonunda 1 tane ‘’ Sagyinin Ruh Taşı’’ alınmalı.

60.level: Her gün bir tane elde ederek toplamda 20 tane ‘’Buz Topu’’ biriktirmek. Ayrıca görev sonunda 1 tane ‘’Buz Ruh Taşı’’ alınmalı.

70.level: Her gün düzenli olarak 1 tane olmak kaydıyla toplam 25 tane ‘’Zekoya Dalı’’ toplanmalı. Görev sonunda ise 1 adet ‘’Hayalet Ağaç Ruh Taşı’’ elde edilmeli.

80.level: Her gün bir tane olmak kaydıyla 30 tane ‘’ Tugyis Tabelası’’ toplanmalı. Görev sonundaysa 1 tane ‘’ Tugyis Ruh Taşı’’ alınmalı.

85.level: Her gün bir tane toplamak kaydıyla 40 tane ‘’Kırmızı Hayalet Ağacı Dalı’’ elde edilmeli. Görev sonundaysa 1 adet ‘’Orman Ruhu Taşı’’ alınmalı.

90.level: Toplamda 50 adet ‘’ Liderin Notları’’ toplanmalı, ayrıca görev sonunda ‘’Liderin Ruhtaşı’’ elde edilmeli.

92.level: Günde 4 defa olmakla beraber(6 saatte 1) toplam 10 tane ‘’ Kem Gözü Mücevheratı’’ elde edilir. Kazanılan 3 ödülden biri seçilir.

94.level: Toplamda 20 tane ‘’Bilgelik Mücevheri’’ toplanı. Sonrasında ‘’ Betan-setatou’nun Ruh taşı’’ elde edilir.

Metin2 Biyolog Görevleri Ne İşe Yarar

Metin2 biyolog oyunları, size sınırsız özellikler kazandırır. Bu özelliklerin belirli zaman dilimi yoktur.

Metin2 Biyolog Görevleri

Yorum yap!