Örgü Patik Modelleri Ve Farklı El Emeği Örnekleri

Sıcak tuttuğu için örgü patik modelleri hala kullanılmaktadır. Geleneklerini koruyan hanımların tercihi olan örgü patik modelleri bakımından biraz kısıtlıdır. Sizlere daha önce kimsede görmediğiniz bir modelin anlatımını yazacağız. 5 numara tığ ve orta kalınlıkta bir ip ile yapılır. Öncelikle bir halk yapılır. Bir zincir çekilir. Daha sonra 8 sık iğne dolayarak doldurulur. Sonra ipin ucundan çekilerek halka sıkıştırılır. İlk başta ilmek atılan yere tığ batırılır ve birleştirilir. Sonucunda bir yuvarlar elde edilir. Daha sonra bir zincir çekilir ve her ilmeğe iki defa tığ batırılır. Bu şekilde 16 ilmek elde edilir. Daha sonra başlanılan yere tığ batırılır ve ikinci sıra bitirilir. Bu şekilde devam ettirilerek tamamlanır.

Sıcak Ayaklar İçin Patikler

İnsanlar her zaman patik giymekten çok hoşlanıyor çünkü ne çoraplar be terlikler ne de fabrikasyon üretim patikler ayağı tam olarak sıcak tutamıyor. Bu nedenle de eğer sizler de her zaman kendinizi sıcak hissetmek istiyorsanız o zaman ayaklarınızı her zaman örgü patik modelleri ile ısıtabilirsiniz. Çünkü eğer bu konuda her zaman patiklerin gücü ayrıdır. Yün oldukları için ayaklarınızı çok rahat bir şekilde ısıtacaktır. Sizler de her zaman örgü patikleri beğeniyorsanız o zaman bunun için sizler de yeni fikirler üretebilirsiniz. Çünkü bu konuda her zaman hayal gücünüz sınırsız bir durumdadır.

bayan Örgü patik bebek Örgü patik modelleri çeyizlik Örgü patik en güzel kolay Örgü patikler farklı Örgü patik güzel örgü patikler Örgü patik çetik modelleri Örgü patik Örgü patikler renkli desenli Örgü patik renkli patik modelleri

2 Comments

  1. Güney Barlas 29 Mart 2018 Alıntı Yap
    • Bilgin 1 Nisan 2018 Alıntı Yap

Yorum yap!