Rüyada Fırtına Hortum Ve Şiddetli Rüzgar Çıktığını Görmek Nedir? İslami Ve Diyanet Tabiri Burada

Kişi rüyasında fırtına gördüyse hayatında pek çok şeyin değişeceği şekilde yorum yapılır. Rüyada fırtına hortum görmek büyük bir değişiklik anlamına gelmektedir. Fırtınanın şiddeti çok büyükse bu rüya kişinin hayatının tamamen değişeceği şeklinde yorumlanır. Çok bürük bir fırtınanın ortasında kalan bir kimse yeni bir yaşam rotası belirleyecektir. Fırtınadan sonra gelen normal bir günü rüyasında gören kimseler gerçek hayattaki hastalıklarından ve sorunlarından kısa zamanda kurtulmaktadır. Fırtınadan dolayı büyük bir zarar uğramak ise yaşanılan bir tartışmanın kötü sonuçlar doğuracağına rivayet eder.

Rüyada Hortum Görmek

Rüya sahibi olan kişinin kısmetli bir dönemde olduğunu gösterir. Yakın zaman sonra iş hayatı içinde yoğun bir tempo ile karşılaşılacağını ve artan iş temposu ile kazançlarını da yükseleceğinin işaretidir. Bu durumun sonucu olarak terfi, yüksek maaş ve üst makam gibi ödüllendireler ile karşılaşılacaktır. Hortumun içinde su aktığını gören bir kişi almış olduğu bir ihaleyi kazanacak ya da büyük bir projede başarılı olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Denizde Hortum Görmek

Maddi zorluklar yaşamakta olan insanlar için rahat bir yaşama ulaşmaya, uzun ve sağlıklı bir hayata, sonucumda mutlulukların geleceği işlerin yapılması olarak yorumlanır. Refah ve kişilerin etmiş oldukları söz ve yeminleri yerine getirmesi olarak da yorumlanmaktadır. Büyük gayretler sonucunda ulaşılan en yüksek mertebe ve kazanç olarak da yorumlayanlar bulunmaktadır.

rüyada fırtına hortum görmek

4 Comments

  1. sanane 6 Temmuz 2017 Alıntı Yap
  2. Ali 28 Ağustos 2017 Alıntı Yap
  3. meryem 19 Ekim 2017 Alıntı Yap
  4. Meryem 7 Haziran 2018 Alıntı Yap

Yorum yap!