Rüyada Sevdiğimi Başkası İle Görmek Neye Yorumlanır

Sevdiğinizi başkası ile görmek gerçek bir ilişkide tartışmalara sebep olacağından rüyada da kötü olaylara yorumlanmaktadır. Huzursuzluk olacak ve yakın zamanda bir kötü olayın yaşandığı düşünülmektedir. Bu şekilde kötü bir olaya yorumlanmaktadır. Bazı kesimlerce kötü olarak yorumlanırken, bazılarında ise iyiye işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiğimi başkası ile görmek genel olarak kötü olaylara yorumlanmaktadır. Bazen iyiye yorumlayan durumlar da olabilmektedir. Uzun sürte sıkıntı var ise bu rüya görüldüğünde mutluluğa ulaşmak anlamına da gelmektedir. Sevdiğimi başkasıyla gördüm diyorsanız uzun sürecek bir sıkıntıya da işaret etmektedir. Kötü olaylar yaşanacağı ve çıkmaza girileceği şeklinde yorumlanabilmektedir. Bakıldığında birçok olay için kötü ve sıkıntılı durumlara işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğin Başkası İle Konuşurken Görmek

Rüya sırasında sevdiğimi başka birisi ile görmek ne anlama gelir diye sorulduğunda genelde kötü anlamlara gelmektedir. Fakat konuşma durumu iyiye yorulmaktadır.  İyi değişimlere ve güzel olaylara yorulmaktadır. Eğer verilmiş bir söz var ise bunun yakında tutulacağına işaret etmektedir. Genelde bir umutsuzluk olduğunda buna uzun süren çabaların sonucunda ulaşıldığına göstermektedir. Uzun zamandır kurulan bir hayalin ileride gerçekleşeceğine ve sorunların güzelce çözüleceğine yorulmaktadır. Rüyada sevdiğinizi başkası ile konuşurken gördüğünüzde bu kişinin cinsiyetine göre iyi ya da kötüye yorulmaktadır. Eğer kız arkadaşınızı erkek ile konuşurken gördüyseniz kötüye yorulabilmektedir.

rüyada sevdiğini başkası ile görmek

4 Comments

  1. ipek 13 Aralık 2017 Alıntı Yap
  2. Fatma Zehra 16 Şubat 2018 Alıntı Yap
  3. Zehra 11 Ağustos 2018 Alıntı Yap

Yorum yap!