Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek Ve Ardından Ölmek Nedir? İslami Diyanet Yorumu

Rüyada öldüğünü ya da zarar gördüğünü görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Silah ile vurulduğunu ya da bıçaklandığını görmek kin, kavga, hırs ve düşmanlık şeklinde yorumlanmaktadır. Silahla vurulan kişiye ait kötü duyguları temsil etmektedir. Bazen de haksız kazanç anlamına gelmektedir.

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada silahla vurulduğunu görmek kişisel olarak öfke ve ihtirasa kapılacağınızı göstermektedir. Vurulduğunu gören kişi hırs ile cesaret karışımı yaşayacağına ve olumsuz işlere kalkışacağına yorumlandığı bilmelidir. Vurulan kişi de olsa kendisinde bu tür özelliklerin görülüp başkasına fenalık yapacağını yorumlamalıdır. Sadece maddi anlamda değil manevi olarak da hırs ve kin içinde olunacağına işaret etmektedir.  Ayrıca kişinin hak etmediği maddi bir varlık ya da mevkiye geldiğini göstermektedir. Silah ile vurulan kısım da önem taşımaktadır.

Rüyada Vurulduğunu Görmek ve Ölmek

Rüyada silahla yaralandığını ve öldüğünü görmek farklı şekilde yorumlanıyor. Rüyada vurulmak fena işler yapmaya ve bunun sonucunda ölmek de bundan kalıcı zarar görmek anlamına gelmektedir. Eğer ölme durumu yok ise bu da bu kötü olaydan sonra şerden ve kötü duygulardan kurtulmak anlamına gelmektedir. Bu kötü hislerden kurtulup hayra vesile olmak şeklinde yorumlanabilmektedir.  Eğer ki haksız elde edilmiş bir mevki makam var ise bunun ter edileceği ya da haksız kazanılan kazanç varsa bunun elden çıkartılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

rüyada silahla vurulduğunu görmek


One Response

  1. ümit 4 Mayıs 2017 Alıntı Yap

Yorum yap!