Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek Neye işarettir? Yorumu Nedir

Rüyada sevdiğimiz şeyleri bazen bilinçaltı olarak da görmekteyiz. Bazen bu bir mesaj içerirken bazen ise aklımızın sevdiğimiz kişi ile meşgul olmasından dolayı görülebilmektedir. Burada yorum yapılırken sevilenin ne şekilde sürekli görüldüğü de önemlidir. Rüya sahibinin sevdiği biri ya da aşık olduğu birini görmesi o kişi ile olan ilişkilerin de ne derecede olduğu ile ilişkili olarak değişebilmektedir. Bir ilişki içinde olunan birinin görülmesi ile karşılıksız bir sevgi beslenen kişinin görülmesi farklıdır.

Sevdiğin Kişiyi Rüyada Görmek Ne Demek?

Sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek genelde hayatında olumlu adımlar ve kalıcı sağlam adımlar atılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Sevgi aile bağları olarak yorumlanabilen rüyalarda sevdiğini görmek bu konularda hayatında olumlu adımlar atmak şeklinde yorumlanmaktadır. Sevdiğiniz kişiyi görmek genelde iyilik ve hayra yorumlanır. Bunun ne şekilde görüldüğü değişmektedir. Evli kişinin eski bir sevdiğini görmesi şimdiki evliliğinde bir tartışma yaşanacağına yorumlanır. Eski sevdiğin kişiyi görmek ise uzun zamandır sıkıntıda olunan bir konuda olumsuz bir durum yaşanacağına yorumlanabilmektedir.

Sevdiğin Kişiyi Sürekli Rüyada Görmek Ne Anlama Gelir?

Sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek ne anlama geliyor denildiğinde bir kişiyi sürekli olarak görmek o kişi hakkında bir haber alınacağına işaret etmektedir. Genelde kavuşma ile yorumlanır. Uzakta olan bir sevilenin sürekli rüyada görülmesi ondan haber almak ve ona kavuşmak olarak yorumlanabilmektedir.

sevdiğin kişiyi sürekli rüyada görmek


12 Comments

 1. Aygun 8 Nisan 2017 Alıntı Yap
  • Aygun 8 Nisan 2017 Alıntı Yap
 2. Gülcan 31 Temmuz 2017 Alıntı Yap
  • emir 26 Ocak 2019 Alıntı Yap
 3. Yoora 21 Aralık 2017 Alıntı Yap
 4. Abdurrahman 27 Nisan 2018 Alıntı Yap
 5. dilara 8 Ekim 2018 Alıntı Yap
 6. Amenna 16 Ekim 2018 Alıntı Yap
 7. sena 21 Kasım 2018 Alıntı Yap
 8. Meltem 26 Kasım 2018 Alıntı Yap
 9. Burak 5 Aralık 2018 Alıntı Yap

Yorum yap!