1000 Tl’ye Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar Hangileridir? İşte Listesi!

1000 Tl’ye Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar Hangileridir? İşte Listesi!

1000 Tl’ye Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar Hangileridir? İşte Listesi!

Günümüzde ekonomik olarak üretilen android işlemcili cihazlar ilgi görmektedir. Tüm bu cihazlar adına iyi analizlere yer vermeniz ileride sorun yaşamamak adına en doğrusu olacaktır. Özellikle temin edeceğiniz kurum adına da gerekli olan tüm analizleri yapmanızı öneririz. 1000 Tl’ye alınabilecek en iyi telefonlar olarak bir kaç seçenek sunacak olursak LG G3 Beat cep telefonu oldukça uygun olmaktadır. Asus Zenfone 5 ise 16gb hacmi ile son derece kullanışlıdır. IPhone 4S günümüzde halen ilgi gören kullanışlı aygıtlardan birisi olmaktadır. Huawei Ascend G7 cihazı ile de uygun bir şekilde sahip olabilirsiniz.

800 TL’ye Alınabilecek En İyi Telefon

LG G4 cihazı 4g özelliği ile uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Samsung Galaxy J5 modeli de 800 TL’ye alınabilecek cihazlar arasında yer almaktadır. Bütçenize uygun olarak 1000 Tl’ye alınabilecek uygun telefonlar ya da 800 TL olarak ekonomik cihazlara sahip olabilirsiniz. Bu cihazları elde etmeden önce tüm özellikleri dikkat etmelisiniz. Özellikle kapasite güçleri adın özellikle inceleme yapmanız da fayda vardır.

700 TL’ye Alınabilecek En İyi Telefon

Cihazların bütçelerine göre özelliklerinde de bir takım değişimler söz konusu olmaktadır. Özellikle görüntü kalitesi ya da hafıza boyutu adına bu değişimleri inceleyebilirsiniz. 600 ve 700 TL arasında cep telefonu almak istersenizde Microsoft Lumia 550 cihazı önerilmektedir. 4G özelliği ile son derece ekonomik olmaktadır. Bu telefonun yanı sıra LG G4C 8 GB ile de 3G olarak işlem görebilirsiniz. Ortalama fiyatları 600 ve 700 TL arasınds değişen bu telefonlarda kullanım adına pratik ve kaliteli olmaktadır.

1000 tl'ye alınabilecek en iyi telefonlar görsel 1000 tl'ye alınabilecek en iyi telefonlar resim 1000 tl'ye alınabilecek en iyi telefonlar

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir