2017 Survivor Ne Zaman Başlıyor?

2017 Survivor Ne Zaman Başlıyor?

2017 Survivor Ne Zaman Başlıyor?

Acun Ilıcalı’nın sunuculuk yaptığı yarışma programı TV8 ekranlarında 2017 sezonunda yeniden Şubat ayında başlayacaktır. Şubat ayında yeniden ekranlarda yer alacağı duyurulan yarışma bu sezonda da efsane yarışmacıları ile nefesleri kesecek.

Acun’un hem sunuculuğunu yaptığı hem de hazırladığı heyecan dolu Survivor yarışması için başvurular başlamıştır. Başvurular için Acun Medya ya da TV8 kanalı internet adresi üzerinden Survivor yarışmacı olmak için başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır.

2017 Survivor:

Yarışmanın bu sezondaki ismi “Best Star” olarak TV8 ekranlarında yer alacağı iddia edilmekte. Bu sezon yarışmacıları, geçmiş yarışmalardaki şampiyonlardan ve yarışmacılardan seçileceği konusunda duyumlar vardır. Survivor 2017 sezonunda Şubat ayında yayına girecektir.

Fakat hangi gün ve tarihte olduğu henüz duyurulmamıştır. Takip için Acun Medya’dan yarışma başvuruları ve yarışmanın başlayacağı tarihler belirlenmektedir.

TV8 yan ekran uygulamasından, Survivor hakkında merak edilen gelişmelerden haberdar olunabilir. Yarışmaya iki takımdan birinde yer almak için başvuru yapılır, ardından elemelerden geçilir ve uygun görüldüğü durumlarda TV8 ekranlarında Survivor 2017 macerasını yaşayabilirsiniz.

Issız bir arada açlık ve susuzluk ile savaş verirken aynı zamanda takımı için mücadele edebilecek, kendine güvenen ve cesareti olan adaylar için başvuru formu açılmıştır. Başvurular için TV8 kanalı internet adresinden Survivor 2017’yi bularak başvuru formunu doldurup göndermek elemelere çağırılmak için ilk başlangıçtır. Şubat ayına kadar yarışmacı seçimleri yapılacaktır.

2017-survivor-ne-zaman

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir