7 Kere Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Okumak ve Mucizeleri

7 Kere Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Okumak ve Mucizeleri

7 Kere Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Okumak ve Mucizeleri

Tevbe suresini okumak pek çok kişinin içini rahatlatan bir durumdur. Bu nedenle de sizler de bu surenin son iki ayetini aklınıza geldikçe okuyabilirsiniz. Bu ayeti 7 kere okuyan kişilerin ölümün önünü kesemeyeceği söylenmektedir. Eğer ki bir yolda ilerliyorsanız bu tevbe suresinin son iki ayetini okumaya devam ettiğiniz sürece ölüm bile yolunuzu kesemeyecektir. Bu nedenle de 7 kere tevbe suresinin son iki ayetini okumak içinizi de rahatlatacak bir durum olacaktır. Bu sureyi okudukça kötülüklerden uzaklaşacak, iyiliğe yaklaşacaksınız. Hiçbir şeyden korkmayacak sadece Allah ile yan yana olacaksınız. Allah’tan başka kimseden korkmadığınız sürece hiçbir şeyin de önünüzü kesemeyeceğini bilmeniz gerekiyor.

Tevbe Suresi Son Ayet

Bu son ayet üzerinde sadece Allah’a güvenmenin her şeye yeteceğini, Allah olduktan sonra başka kimseye ihtiyacınız olmayacağını anlıyorsunuz. Allah birdir ve her derdinize devadır. Bu deva olduktan sonra gelecek dertler sizleri hiçbir zaman zorlamayacaktır. Yolundan dönmek isteyenler olsa da sizler yolunuzda devam ettiğiniz sürece Allah da her zaman sizlerin yanında yer alacaktır. 7 defa tevbe suresinin son iki ayetini okumak sizleri de huzura erdirecektir.

Tevbe Suresinin Son İki Ayetini Dinle

Bu suresinin son iki ayetini günde 7 kere dinleyebilirsiniz. Bunun için duanın seslendirmesini bulun ve istediğiniz zaman başlatarak sürekli olarak duayı dinleyin.

tevbesuresi son iki ayet

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir