Akıllı Telefon Bilgisayara Kolay Yoldan Nasıl Bağlanır?

Akıllı Telefon Bilgisayara Kolay Yoldan Nasıl Bağlanır?

Akıllı Telefon Bilgisayara Kolay Yoldan Nasıl Bağlanır?

Akıllı telefonlar çeşitli nedenler ile bilgisayarlara bağlanmaktadır. Bu nedenler arasında en önemlisi de dosya aktarımı olarak geçmektedir. Akıllı telefon bilgisayara nasıl bağlanır, diye baktığınız zaman, bu durumda bazı markaların farklı uygulamaları olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle telefonlarınızın özelliklerini ve modellerini düşünerek işlemleri yapmanızı öneririz.

Iphone Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Iphone telefonu bilgisayara bağlamak gayet kolay. Bunun için USB kablonuzu kullanabilirsiniz. Bu kısımda açılan sayfada görsellerinizi ve dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Iphone için Itunes uygulaması da vardır. Bu uygulamayı kullanarak telefonunuzdaki bilgileri alabilirsiniz. Üstelik eğer mac bilgisayarınız var ise, hemen tanımlı cihazlarınız ile kablosuz işlem de yapabilirsiniz. Bluetooth uygulamaları da dosya paylaşımları için kullanılmaktadır. Bu dosya paylaşımları ya da telefon boşaltmaları için telefonları mutlaka sorunsuz olarak bilgisayarlara bağlamak gerekmektedir. Böylece telefonların dolu olmasından dolayı yavaşlama sorununun da önüne geçilmektedir.

Telefon İnterneti Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Telefon interneti internete bağlanabilir. Bunun için telefonunuzda ayarlar kısmında bulunan kişisel erişim noktasını açmalısınız. Burada kendi kayıtlı olduğunu wifi parolası ve ismi de çıkacaktır. Çıkan parolayı bilgisayarınızda görünen kendi wifi isminize girmelisiniz. Bundan sonra standart bir wifi uygulaması gibi telefonunuz üzerinden interneti bilgisayarınıza aktarmış olur ve sorun yaşamadan interneti kullanabilirsiniz. Telefondan interneti kullanmak büyük avantaj oluşturmaktadır. Bu nedenle sık internet kullanan kişiler için bu durum aslında büyük avantajdır.

akıllı telefon bilgisayara nasıl bağlanır görsel akıllı telefon bilgisayara nasıl bağlanır resim akıllı telefon bilgisayara nasıl bağlanır

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir