Eğitim

Android ( Google Play) En Güzel Multiplayer Oyunlar Listesi

Android işletim sistemleri adına ilgi gören pek çok multiplayer oyun ele alınmaktadır. Kafa topu, ball pool, real basketbol, racing thunder 2, gun bros 2, csr racing gibi pek çok oyunun popüler olduğu görülmektedir. Sürekli olarak güncellenen ve yeni varyasyonları ile oyun severler ile buluşan bu oyunlara ulaşmak son derece basit olmaktadır. Android multiplayer oyunlar listesi bluetooth olarak da ayrım göstermektedir. Tercihinizi yapmanız halinde oyunları indirere oynama şansına sahipsiniz.

Android Multiplayer Oyunlar Bluetooth

Android multiplayer oyun seçenekleri arasında bluetooth listesi de göze çarpmaktadır. Minecraft ücretli olarak sunulsa da son zamanlarda en çok satın alınan oyun olma özelliğine sahiptir. Counter Strike klasiği devam etmekte ve ücretsiz olarak oyun severler ile buluşmaktadır. 3D satranç, Asfalt 7, Mortal Kombat X, Modern Savaş 3, Badland, NBA Jam, Nova 3, Gerçek Futbol 2012 seçenekleri bu oyunlar listesinde ilk 10′ a girmektedir. En çok tercih edilen bu oyunların aramalar sonucunda da üst sıralarda yer aldığını göreceksiniz.

Android Multiplayer Oyunlar İndir

Uygulama mağazaları üzerinden eşli olarak oynanan bu oyunları indirme şansına sahipsiniz. İndirme işlemleri öncesinde puan durumunda, yorumlara ve özelliklerine de bakmalısınız. İşlemlerin bazıları free bazıları ise ödemeli olarak sunulmaktadır. Burada uygulama mağazasında ki kimliğinize bağlı olarak işlem görmeniz gerekmektedir. İstediğiniz oyunu indirmenizin yanı sıra cihaz içerisine kurulumunu da yapmanız gerekmektedir. Kurulum sonucunda giriş yaparak faydalanmanız mümkün olacaktır.

Android Multiplayer Oyunlar Listesi görsel Android Multiplayer Oyunlar Listesi yarış Android Multiplayer Oyunlar Listesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı