Anlatımlı kolay havlu kenarı örnekleri ve modelleri

Anlatımlı kolay havlu kenarı örnekleri ve modelleri

Anlatımlı kolay havlu kenarı örnekleri ve modelleri

Detaylar çok öne çıkmasalar da bir eşyanın havasını anında değiştirebilmektedirler. Bu nedenle özellikle bayanların ilgi gösterdiği bu alanda havlu kenarı örnekleri anlatımlı olarak birçok çeşidi içermektedir. Havlu kenarı için yapılan örnekler genel olarak tığ işi ve iğne oyası işleme tekniği ile yapılmaktadır. En sevilen havlu kenarı örnekleri anlatımlı olarak papatya, menekşe, karanfil ve gül motiflerini içermektedir hatta istenirse bu havlu kenarlarına işleme yapılırken boncuk, pul ve farklı süslemeler ile bilinen motifler daha farklı bir görünüme bürünebilirler. Evlerin her yerinde kullanılan ana ürünlerden biri olan bu havlular kenarlarına işlenen bu tığ işi ve iğne oyaları ile evin havasını da değiştirmektedir.

havlu kenarları örnekleri anlatımlı

Havlu Kenarlarında Basit Düşünmeyin!

Havlu kenarları tasarımı için, eklemeyebileceğiniz ve işleyebileceğiniz pek çok etmen bulunmaktadır. İğne oyası üzerinden yapacağınız eklemelerde, havlunuzun mutlaka rengine uyumlu olmasına dikkat edin. Dediğimiz gibi detaylar oldukça önemlidir ve bu havlunuzun tamamen yeniden biçimlendirilmesini sağlayacaktır. Bu nedenle havlu kenarı örnekleri anlatımlı olarak takip edildiğinde, evinizde, çeyizlik ya da hediye amaçlı çeşitli havlu tasarımlarını yapabilirsiniz. Örneğin havlu kenarına ekleyebileceğiniz bir yıldız biçimi olsun. Bu yıldızın boşta kalan kısımlarında farklı bir yıldız kenarları da eklerseniz, çok hoş bir görüntü ortaya çıkabilir. Aynı zamanda yıldızın tam ortasına ekleyebileceğiniz bir boncuk, havlu kenarınızın tamamen bambaşka bir boyut kazanmasını sağlayacaktır.

dantel havlu kenarı örnekleri Havlu Kenarı Örnekleri Anlatımlı havlu kenarları örnekleri ve yapılışları sarı dantel havlu kenarları

İğne oyası havlu kenarı anlatımlı yapılışını izleyin…

 

18 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir