Aralık Ayında Hangi Burç Var? İşte Listesi

Aralık Ayında Hangi Burç Var? İşte Listesi

Aralık Ayında Hangi Burç Var? İşte Listesi

İnsanların burçlara sahip olmaları onlara kendilerini ilk başta kendilerine sonra da çevrelerine açıklayabilme hatta tanıtma fırsatları vermesi açısında da önemlidir. Öyle ya belli davranışlarımız var ama bunları belirleyen etmenler nelerdir? Sorusu önemli bir sorudur. İşte bunları etkileyen etmenlerden bir tanesi de burçlardır. Ve insanlar hangi burçtan olduklarını merak ederler. İşte aralık ayında doğanlar da bu gruba girer. Aralık ayında hangi burç var sorusunun cevabı o ay doğanların burçlarını öğrenmelerini sağlar. Aslında her burç sadece bir tek aya özgü değildir. Burçların bir seneye dağılış şekillerine göre aralık ayında iki tane burç vardır. Bu iki farklı burcun hanginsin sizin olduğunu doğum gününüz ortaya çıkartır. Yani Aralığın başından 23 üne kadar doğduysanız burcunuz yay olur. Eğer 22 Aralıktan sonra Aralığın sonuna kadar bir günde doğduysanız o zaman oğlak burcusunuz demektir. Yani doğum gününüz burcunuzu belirliyor. Ya da doğduğunuz hafta da etkiliyor diyebiliriz. Kısaca bu iki burcun özellikleri ise şöyledir.

Yay burcu 22 Kasım ile 21 Aralık arasını kapsar. Genel olarak bu burcun özellikleri ise ideallerine bağlılık, şanslı olmak, iyimser bir yapıya sahip olmak, özgürlüğüne düşkün olmak, açgözlü olmak, hareketli olmak olarak tanımlanmaktadır. Grubu ise ateştir.
Ağustos Ayı hangi Burç Olur

Oğlak burcu 22 Aralık ile 21 Ocak tarihleri arasında doğanların burcudur. Bu burcun özellikleri, kendinden emin olmak, yüksek bir özgüvene sahip olmak, maddiyata ilgi duymak, tutucu olmak, sevgiyi aramak, iş ve parayı sevmek, ciddi görünmek, olarak sıralanabilir. Bu burcun grubu da topraktır.

aralık ayında hangi burç var

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.