Ark Survival Evolved Evcilleştirme Nedir ? Yöntemleri Nelerdir Nasıl Yapılır ?

Ark Survival Evolved Evcilleştirme Nedir ? Yöntemleri Nelerdir Nasıl Yapılır ?

Ark Survival Evolved Evcilleştirme Nedir ? Yöntemleri Nelerdir Nasıl Yapılır ?

Ark survival evolved oyunu 3 haziran 2015 tarihinde erken erişime açıldı ve 4 firma tarafından hızlıca gelişiyor. Oyunun tek sıkıntısı optimizasyon sorunu oluyor diğerleri gerçekten çok güzel. Oyunun oynanışı , atmosferi , hayvanları çok hoş haritası deseniz gayet ideal. En güzel yanlarından birisi de hayvan evcilleştirmesi oluyor. Evet istediğiniz dinazoru evcilleştiriyorsunuz ve artık o sizin hayvanınız oluyor. Dinazoru evcilleştirmek için yumruğunuzu kullanabilirsiniz , sapanla , bayıltıcı veya zehirli oklarla vurup kolayca bayıltabilirsiniz. Tabi oyunda daha yeni iseniz sizde bayıltıcılar olmayacak seviyeniz biraz olması gerek.

Bayıltıcı ok ile bayıltmak daha kolaydır yöntem çok basit bayıltıcı ok ile vurup onu bayıltın ve evcilleştirmeye başlayın. Yalnız hayvan burada çok önemli otçul mu , etçil mi bunu bilmeniz gerek. Birde çok fazla beslemeyin normal yemek verin kendisine gelmemesi için sürekli narkoz meyvesi verin.

Bayıltıcı ok için yayı ve bayıltıcı olan oku öğrenmeniz gerekiyor arkadaşlar. Bunları açmadığınız zaman dinazorunuzu okla evcilleştiremezsiniz. Aslında evcilleştirme yöntemi çok basit sadece biraz leveliniz olması gerek. Unutmadan bir de arkadaşlar seçeceğiniz dinazor çok önemlidir etçil olanlar kesinlikle size saldıracaktır bu yüzden iyi bir önlem almanız gerekiyor. Ama otçullar hemen kaçar kaçtıkları için bu dinazorları yumrukla veya sapanla bayıltamazsınız. Burada devreye bayıltıcı oklar giriyor tabi.

Ben biraz daha detaylı olması için netten 2 tane harika evcilleştirme videosu buldum ve sizlerle paylaştım. Yukarıda sadece bilgi verdim ama videolarımızı izleyerek canlı bir şekilde göreceğiniz için kolayca evcilleştirebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler. Sorunuz olursa yorumlardan bize yazabilirsiniz.

Ark Survival Evolved Dinazor Evcilleştirme

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir