Arkadaşıma Aşık Oldum Ama Sevgilisi Var

Arkadaşıma Aşık Oldum Ama Sevgilisi Var

Arkadaşıma Aşık Oldum Ama Sevgilisi Var

Yaşadığımız dünya da tarihin hiç bir vaktinde hiç kimse aşık olacağı kişiyi sürmemiştir. Bu aşkın büyülü yapısının temel özelliklerinden biridir. Evet hiç kimse aşık olacağı o şanslı kişiyi seçemez. Bazen birini çok beğenmek ya da hoşlanmakla aşk karıştırılır. Birini beğenmek aşık olmanın içinde bir etken olabilir ama aşk yani sizin belki de bütün zorluklarına rağmen bu hayatı seçmenize neden olan o muhteşem olay kesinlikle sizin eliniz de değildir. Keşke diyebileceğimiz bir durum olabilir bu özellik keşke kime aşık olacağımızı seçebilseydik.

Ama gerçek böyle değil aşk hiç gelmeyeceğini sandığımız bir vakitte gelir hem de sormadan yerleşir yüreğimizin tam ortasına bundan sonra bize düşen sadece güzel hayallere dalmaktır. Ama bazen aşk bizi düşündüğümüzden daha zor durumlar içinde bırakır. En yakınımızda olan hatta bazen ailemizden fazla beraber olduğumuz arkadaşımıza aşık olduğumuz durumlar gibi içinde öylece kalacağımız bir durumla baş başa kalabiliriz. Aşık olmak güzeldir bunun neresi kötü diyebilirsiniz. Evet haklisiniz ama sadece arkadaşımızın sevgilisi olmadığı durumlarda. İşte şimdi ne yapacağız arkadaşımıza aşık olduk ama onun sevgilisi var. Aşk bize çok kötü şeyler yapmamızı söyleyebilir. Hayır onu dinlemeyin. Şunu bilmelisiniz gerçekten aşk dediğimiz olgunun oluşması için aynı an da iki kişinin de birbirine ilgi duyması gerekir. Eğer bu tek taraflaysa büyük ihtimalle aşk değildir. Sadece bir anlık yoğun hoşlanma veya benzeri bir durumdur.

arkadaşıma aşık oldum ama sevgilisi var tumblr

Sizin gerçek aşkı yaşayacağınız insan dışarıda sizi beklerken siz sevgilisi olan arkadaşınıza aşık olduğunuzu zannederek elinizde ki kıymetli bir hazine olan zamanınızı boşa harcamayın. Unutmayın aşk iki kişiliktir. Arkadaşınız sevgilisiyle mutluluğuna devam ederken siz bu hayatı sizin için anlamlı kılacak aşkınıza belki de sadece bir adım uzaktasınızdır.

arkadaşıma aşık oldum ama sevgilisi var görsel arkadaşıma aşık oldum ama sevgilisi var resim

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.