Aşık Olduğumu Nasıl Anlayabilirim? Belirtileri Nelerdir?

Aşık Olduğumu Nasıl Anlayabilirim? Belirtileri Nelerdir?

Aşık Olduğumu Nasıl Anlayabilirim? Belirtileri Nelerdir?

Aşk hem kadınları hem de erkekleri son derece etkilemektedir. Kadınlar, erkekler, gençler ve yaşlılar hayatlarının belirli bir dönemlerinde aşkı mutlaka tadarlar. Bazıları bu aşkı evliliğe dönüştürerek ömür boyu hayatlarında taşırlar. Bazıları ise hüsrana uğrar ve yeniden âşık olurlar. Aşkı daha önce yaşamamış birisi duygularının farkında olmayabilir. Zaman zaman aşkı geride bıraktığımızı düşünürüz. Oysa hayatımızda yer alması için bir kadına ya da erkeğe âşık olabiliriz.

Kadın ve erkeğin sohbet etmesi, birlikte hoş vakit geçirmesi zaman zaman arkadaşlık düzeyinde olabiliyor. Fakat genelde çok yakın kadın ve erkekler eğer hayatlarında başka birisi yok ise âşık olduklarının farkına bile varmıyorlar. İçlerinde oluşan hissin aşk olduğunu anlamayabiliyorlar.

Arkadaşıma Aşık Oldum Ama Sevgilisi Var

Bir insanla vakit geçirmek sizi mutlu edebilir. Bu hemen aşk anlamına gelmiyor. Fakat o kişi için tüm planlarınızı iptal edip sürekli onunla olmak istiyorsanız bu aşk anlamına gelir. Bulunduğunuz ortamda o kız ya da erkek olmadığında eğer arkadaş ise diğer arkadaşlarınızla da vakit geçirirken keyif alırsınız. Fakat eğer o olmadan bir köşeye siniyor ve zevk almıyorsanız bu aşk olabilir. Onunla vakit geçirmediğinizde sizin için değerli diğer kişilerle geçirdiğiniz vakti bir gözden geçirmeniz gerekiyor.

Bazen aşırı sevgi ve bağlılık aşk olarak algılanabiliyor. Bu durumda iyi ayırt etmek gerekiyor. Aşk heyecan içeren bir duygudur. Sevgi ve derin bağlılık ise uzun bir süreçte gelişir.

aşık olduğumu nasıl anlayabilirim

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir