Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir?

Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir?

Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir?

Daha çok askeri üniformalarda kullanılan, modası bir türlü geçmek bilmeyen asker yeşili; daha çok özgürlüğü ve marjinalizmi çağrıştıran bir renk olarak; kombinlerimize eşlik etmeye devam ediyor.

2017 sonbahar-kış döneminde de favori olmaya devam eden asker yeşili kıyafetlerinizi kombinleme konusunda başarısız olduğunuzu düşünüyorsanız; bu yazımız size yardımcı olabilir!

Peki, asker yeşili hangi renklerle kombinlenir?

Asker yeşili; hemen hemen tüm renkler ile uyumlu olan bir renk olsa da bu renkle en çok yakışan renkler listesinde siyah, beyaz, gri gibi nötr renkler yer alıyor.

Asker yeşili ceketin içerisine giyebileceğiniz beyaz ya da siyah bir t-shirt ile savaşçı ruhunuzu en güzel şekilde dışa yansıtabilirsiniz.

Asker yeşili ile uyumlu olan diğer renklerin bej ve kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Bej renginde uzun kollu triko mini elbisenizin üzerine asker yeşili bir pardösü giyerek; oldukça şık ve seksi görünmeyi başarabilirsiniz.

Asker yeşili kıyafet kombin önerilerimiz:

Asker yeşili bir pardösü ya da mont; tüm kadınların gardırobunda bulunması gereken temel parçalar arasında bulunuyor. Öyle ki şık, çizgili mini bir elbisenin üzerine giyebileceğiniz montunuz ve topuklu çizmeleriniz ile oldukça seksi bir imaj elde edebilirsiniz.

asker-yesili-kombinleri-5

Asker yeşilinin spor şıklık denildiğinde akla gelen ilk renklerden olduğunu da unutmadan hatırlatmak istiyoruz. Asker yeşili bir pardösü, mont ya da elbise bej topuklu ayakkabılar ile kullanıldığında mükemmel bir uyum yakalanıyor.

asker-yesili-kombinleri-3

Asker yeşili bir elbiseyle giyebileceğiniz çorap rengi; kesinlikle füme renginde ya da asker yeşilinden daha koyu tonda bir renk olmalı!

asker-yesili-kombinleri-4

Asker yeşili pantolonunuzla en çok yakışan bluz ya da kazak renginin krem ve kahverengi olduğunu da belirtmek istiyoruz!

asker-yesili-kombinleri-2

Çanta ve ayakkabı seçiminizde de renklerin asker yeşili ile uyumlu olmasına özen gösterin.

Asker yeşili hangi renklerle kombinlenir? sizinle paylaşmaya çalıştık. Sizler de bu önerilerimizi dikkate alarak, eşsiz kombinlere imza atabilirsiniz.

9 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Dugmeli su yesili elbiseyi almak istiyorum

  2. 4 sene önce

    Koyu asker yeşili tuniğin altına beyaz pantolon mu yoksa siyah pantolon mu gider?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir