Asus Zenfone 2 Cep Telefonunda Görüntülü Konuşma Var Mı

Asus Zenfone 2 Cep Telefonunda Görüntülü Konuşma Var Mı

Asus Zenfone 2 Cep Telefonunda Görüntülü Konuşma Var Mı

Asus Zenfone 2 içerisinden görüntülü görüşmeler yapılmamaktadır. Cihazın ön yüzünde kamera bulunmasına rağmen görüntülü konuşma adına yan uygulamalara ihtiyacı olmaktadır. Operatör görüşmelerine nazaran görsellerin bu yan uygulamalarda sağlam olmadığını söylemeliyiz. Uygulamalar adına ise vibet skype ya da tango gibi yazılımlara yer verilmektedir. Bu uygulamaları play store yoluyla indirerek hesabınızı yaratabilirsiniz. Bu hesap üzerinden ise giriş yaparak görüşmelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Asus Zenfone 2 3g Konuşma

3g işletimleri adına geçerli olmayan bu cihaz adına bir takım programlar indirilmektedir. Bu programları indirmeniz halinde ön kamerası ile işlem görme hakkına sahipsiniz. 3g görüşmeler adına operatör üzerinden geçerli işlemlere sahip değildir. Nitekim güncel olarak piyasaya sürülen pek çok görüntülü konuşma işletimleri bulunmaktadır. Bu yazılımları indirmeniz, kurulumunu yapmanız ve hesap açmanız gerekmektedir. Devamında görüşmelerinizi görüntülü olarak yapabilirsiniz.

Asus Zenfone 5 Görüntülü Konuşma Var Mı

Asus Zenfone 2 görüntülü konuşma işlemlerine sahip olmadığı gibi 5 sürümü adına da bu uygulamaya yer verilmemektedir. Yine ön kamerası mevcut olsa da 3. parti uygulamalar ile aramalar mevcut olmaktadır. Cihazın 5 sürümü adına hat üzerinden görüntülü konuşma hizmetleri söz konusu olmamaktadır. Bu sebepten dolayı çeşitli uygulamara yer verilmekte ve görüşmeler bu şekilde yapılmaktadır. Günümüzde herkesin interneti mevcut olduğu gibi genel olarak bu yazılımlar üzerinden görüşmeler yapılmaktadır. Herkesin görüntülü konuşma uygulamaları adına da hesapları bulunmaktadır. Sizlerde indirerek görüşmelerinizi bu uygulamalar çerçevesinde yapabilirsiniz.

asus zenfone 2 görüntülü arama

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir