Eğitim

Asus Zenfone 6 Da Görüntülü Görüşme

Asus Zenfone 6 cihazı görüntülü görüşme işletimine sahip değildir. İçerğinde henüz bu özelliğin yer almadığını söylemeliyiz. Görüntülü konuşma adına bu cihaz üzerinden farklı uygulamalara bağlanması söz konusu olmaktadır. Skype, messenger gibi uygulamaların indirilmesi ile 3. parti uygulamalar aracılığıyla görüntülü görüşmeler yapılmaktadır. Asus Zenfone 6 da görüntü görüşme yapmak adına ön kameranın bulunmuş olduğunu göreceksiniz.

Asus Zenfone 6 Görüntülü Konuşma Var Mı

Cihazın 6 sürümünde de henüz görüntülü görüşmeler adına işlem yapılmamaktadır. Nitekim bu konuda yeni güncellemeleri ile geleceği söylenmektedir. Cihazınız üzerinden yeni güncellemelerine yer vererek takipte kalabilirsiniz. Her ne kadar görüntülü konuşma adına hizmet vermese de ön kameraya sahip olmasından dolayı bazı uygulamalar üzerinden işlem görülmektedir. Bu uygulamaların çoğu android işletimler içerisinde geçerli olmakta ve herkesçe kullanılmaktadır.

Asus Zenfone 6 Görüntülü Görüşme Var Mı

Günümüzde pek çok telefon üreticisi görüntülü görüşmeler adına işletimlere yer vermemektedir. Bu sebepten dolayı da ortaya görüşmeler yapmak adına uygulamaların çıkması söz konusu olmuştır. Asus Zenfone 6 modeli adına da bu uygulamaları kullanmanız gerekmektedir. Görüntülü görüşmeler adına gerekli olan ön kamera sistemi cihaz içerisinde mevcuttur. Hat üzerinden görüntülü görüşme yapmak adına uygulamalar ile işlem görmeniz istenmektedir. İnternete bağlı olmadığınız taktirde bu uygulamalardan faydalanmanız mümkün değildir. İnternet olmadan hat üzerinden görüşme yapmanız adına işlemlere yer verilmemektedir. Bu işlemler adına da günümüzde sayılı cihazın yer aldığını söylemeliyiz.

Asus Zenfone 6 Da Görüntülü Görüşme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı