Atkı ve Bere Modelleri Yeni 2018

Atkı ve Bere Modelleri Yeni 2018

Atkı ve Bere Modelleri Yeni 2018

Atkı ile bereler takım halinde örülmektedir. İster tığla dilerseniz şişi ile atkı ve bere takımlarını örebilirsiniz, hatta yanına birde eldiven örerseniz tadından yenmez : )

Kış aylarının en çok örülen örgü örneklerinin başında kuşkusuz atkı ve bereler gelmektedir. Bu muhteşem ikiliyi çocuklarınıza, eşinize, akrabalarınıza örerek onlara iyilik yapabilirsiniz. Bir çok çeşidi bulunan atkı ve berelerin en yeni 2018 modellerini sizler için derledim.

Örgü örmesini bilen hanımlar modellere bakarak kolayca nasıl yapıldığını kavrayabilirler. İlla aynılarını örmek zorunda değilsiniz. Kendinizden bir şeyler katarak farklı örnekler ortaya çıkartabilirsiniz.

2018 yılının moda renklerini baz alarak sizlerde bu özel renkleri atkılarınıza ve berelerinize işleyebilirsiniz. Bu şekilde modaya uygun kıyafetlerinize yakışan aksesuarlar elde etmişsiniz.

Boş zamanınızı değerlendirin ve kolları sıvayın. Soğuk havada boş boş oturmaktansa, işe yarar bir şeyler yapmak daha faydalı olur. Atkı ve bere örmek isteyen ev hanımlarımızım çok beğeneceği en yeni örnekleri bir araya getirdik ve onların huzurlarına sunduk.

Paylaşmış olduğumuz modeller arasında özellikle bayanlar için daha çok örnek var ama erkekler için örülen örneklere ayrıca yer vermiş bulunuyoruz. Uzun süredir örgü ören hanımlarımız bu resimlere bakarak, modelleri kolayca çıkartabileceğini biliyoruz.  Yeni başlayan hanımların tığ işi ile örmeleri tavsiye edilir.

Sonbahar ve kış aylarında kim bere ve atkı ile kombin yapmak istemez değil mi?  Bu ikili elbiselerinize uyum sağlayacak muhteşem aksesuarlardır.  Sizde insanların dikkatini çekecek yaratıcı stiller ve tarzlar oluşturabilirsiniz.

Havalar iyice soğumaya başladı ve berelerle atkılar haliyle kendisini göstermeye başladı. Herkes hazır bereleri tercih ederken, siz farkınızı ortaya koyarak kendi el emeğinizle ördüğünüz hiçbir mağazanın vitrininde bulunmayan eşsiz güzellikteki bere ve atkılarla farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Digital StillCamera

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir