Balık Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını İlişkisi Ve Uyumu

Balık Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını İlişkisi Ve Uyumu

Balık Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını İlişkisi Ve Uyumu

Boğa burcu kadını ile balık burcu erkeğinin ilişkisi evliliğe yatkın bir ilişkidir. Balık burcu erkeği ile boğa burcu kadınının ilişkisi eğlenceli bir ilişkidir. Balık erkeğinin boğa kadınına karşı sürekli bir beklentisi olmayacaktır. Balıklar beklentiye girmeye yatkın burçlar değildirler. Bu da ilişkiyi çok daha güzel bir hale getirecektir.

Balık burçlarının egoları çok düşüktür ve balık burçlarının takıntıları yoktur. Bu nedenle boğa kadınına çok kolay bir şekilde uyum sağlayabilir. Boğa burcunun maddiyatçı yapısına rağmen balık burcu onun büyük rakamlar kazanmasını hiçbir zaman beklemez. Balık burcu erkeği evde çocukları ile mutlu zaman geçirebilecek, eğlenceli, sıcakkanlı ve mutlu bir kadınla birlikte olmak ister. Balık burcu erkekleri için para her zaman geri plandadır. Balık burçları çok hassas ve çok duygusaldırlar. Bu da karşılarındaki kadına her zaman romantik ve ilgili davranmasına neden olur.

Boğa burcu kadınlarının ise kültürel bir yapıları vardır ve boğa burcu kadınları maddiyata önem vermelerinin dışında evlerine çok bağlı bir yapıya sahiptirler. Boğa burcu kadınları zeki ve entelektüel yapıya sahiptirler. Evlerine zaman ayırmak boğa burcu kadınlarını fazlası ile mutlu eder ki bu durum balık erkeği ile boğa kadının mutlu bir birlikteliğe sahip olacaklarının göstergesidir. Kısacası balık burcu erkeği ile boğa burcu kadınının uyumu oldukça iyi bir uyum olacaktır.

balık burcu erkeği

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir