Basenleri Kalçaları Ve Şişmanları Zayıf Gösteren Kıyafetler Elbiseler

Basenleri Kalçaları Ve Şişmanları Zayıf Gösteren Kıyafetler Elbiseler

Basenleri Kalçaları Ve Şişmanları Zayıf Gösteren Kıyafetler Elbiseler

Giyilen kıyafetler kişinin asıl kendisini gösterir ve bu yüzden seçilen kıyafetlerin önemi çok büyüktür. Gidilen ortamlarda her bayan güzel görünmek ister ve bunun için de kıyafet seçimi yaparken zayıf görünmek için çok uğraşırlar. Eğer zayıf iseniz zaten herhangi bir sorun olmaz fakat kilolu iseniz bu püf noktalara bence dikkat edin derim.

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları Nelerdir

 • Herkesin biliyorsunuz vücut yapısı farklıdır yani sana olan bir bluz bana olmayabilir. İşte zayıf görünmenin en önemli yöntemlerinden birisi de vücudumuzu tanımaktır ve her zaman üzerimize oturan giysileri seçmektir.
 • Her zaman koyu renkli kıyafetler seçin çünkü diğer açık renkli kıyafetlere göre sizi daha zayıf gösterecektir. Vücudunuzun neresinde fazlalık varsa o bölgenizi koyu renkli bir alt veya üst ile kapatabilirsiniz.
 • Bel bölgenizde fazla kilo varsa o zaman üzerinize oturan koyu desenli bir bluz modelini seçebilirsiniz fakat renkli ve dar olmasın. Bu sayede arkadaşlar üst bölgeniz daha zayıf görünecektir.
 • Bacaklarınız da fazlalık varsa da o zaman koyu renkli olan pantolonlar giymeyin bunun yerine mini etek , ince bir çorap ve son olarak da topuklu ayakkabı modelini seçerek daha zayıf görünebilirsiniz.
 • Yukarıda söyledik koyu renkler sizi daha zayıf gösterir bunu ilham alarak simsiyah giyinmenize gerek yok arkadaşlar. Sadece fazlalığınız nere de ise o zaman göre koyu renk giysiler seçin. Mesela üst bölgeniz de var o zaman bluz gibi modeller tercih edin.
 • Üst bölgenizde fazlalık varsa o zaman çok sert olmayan giysiler seçin yalnız vücuda da yapışmaması gerek. Her zaman giysinizi seçerken ince ve hafif olmasına dikkat edin.
 • Zayıf görünmenin bir diğer püf noktalarından birisi de topuklu ayakkabı modelleridir. Topuklu ayakkabılar biliyorsunuz boyu daha uzun gösterir bu yüzden zayıf gözükmenizi de sağlar.
 • Bazen bol tarz giysiler tercih ederiz fazlalıklarımızı kapatır ve zayıf görünürüz diye halbuki öyle olmuyor aksine bol giydiğimiz için bizi büyük beden gibi gösteriyor. Böyle bir yanılgıdan çıkan ve üzerinize oturan şık bir etek , bluz , altınıza da topuklu ayakkabı giyerek hem çekici , hem de zarif görünün.
 • Kış ayında zayıf görünmek istiyorsanız o zaman uzun ve aynı zaman da üzerinize oturan açık renk olmayacak yalnız rengarenk trençkotları seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz trençkot modelinin altına ise güzel bir skinny jean , topuklu ayakkabı ve son olarak desenli gömleklerle normalinden daha zayıf bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zaman da topuklu giydiğimiz için boyumuz da uzun görünebilir.
 • Yaz mevsiminde ise üzerimize güzel bir askılı bluz seçelim ve onu tamamlamak için de uzun takılar ile ince düşük bel etek seçelim. İşte böyle bir kombin ile de zayıf görünebiliriz.
 • Zayıf görünmek istiyorsanız o zaman arkadaşlar giysileriniz her zaman birbirleri ile uyumlu renk olsun. Aksi takdirde zıt renkler olursa ortaya hem uyumsuz renk kombini çıkar , hem de göze çok çarparsınız.
 • Ayakkabı seçeceğiniz zaman da açık topuklu ayakkabıları tercih edin bu sayede bacak boyunuz daha uzun gözükür ve daha şık olursunuz. Yani uzun gözükmezseniz zayıfta gözükemezsiniz. Bunun için topuklu ayakkabılar çok önemlidir.

Zayıf Gösteren Kıyafetler Elbiseler

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir