Bayan bot çizme modelleri ve topuklu topuksuz çeşitleri

Bayan bot çizme modelleri ve topuklu topuksuz çeşitleri

Bayan bot çizme modelleri ve topuklu topuksuz çeşitleri

Kış aylarının parçalarından biri olarak sayabildiğimiz botlar hem sıcak bir dönem geçirmenizi hem de kombin yaparken zorlanmamanızı sağlamaktadır. Beklenen her türlü incelikler sayesinde kendinizi mutlu edebilmenin ilk kurallarından biri olarak da her zaman deri detaylarını kullanmayı unutmamalısınız. Botlar ile çizmeler arasındaki bariz fark arasındaki uzunluk farklarıdır. Siz de bu birbirinden güzel ayakkabılar  ile her zaman için şık olurken bir taraftan da modern olmanın yollarını yakalayabileceksiniz. Hem de mont ve kabanlar ile gelen kombinlerin gücü sayesinde günümüzde kullanılan bu kadar etkili tarzların yapımcısı da olabileceksiniz. Beğendiğiniz bu botların en güzel yanları ise şu şekildedir:

  • Fermuarlardaki metal görünümler,
  • Özel düğme desenleri,
  • Beğenilen zımba detayları,
  • Şık deri görünümü,
  • Sağlam ve kaliteli malzeme duyarlılığı,
  • Renkli olarak kullanılan modeller, sizlere çizme bot çeşitleri ile farklılık katmak için detaylandırılmış halde sunulmaktadır.

Bir Bottan Daha Fazlası

Herkesin içinde bulunan tarz isteğini dışa vurmak için taba, siyah, kahverengi, krem renkleri ile modernleşmiş olan topuklu topuksuz çizme ve botlar ile isteklerinizi karşılayabileceksiniz. Bu botlara yakışacak olan en güzel kombin parçası da güzel bir mont olacaktır. Hem de deri detayları ile genellikle şekillendirilmiş olan desenler sayesinde pantolonlar ile kapatmanın da gerekli olmayacağını ifade edebiliriz. Yani pantolonları botların içine koymayı da moda olarak sizlere aktarabileceğimizi söyleyebiliriz. Bu kadar farklılığın bir arada olması ile her güne farklı kombin yapmak da mümkün olacak.

Çizmeler ve botlar artık topuklu topuksuz çeşitleri ile dikkat çekiyor

Mağazaların vitrinlerine göz attığınız zaman sizlerde topuklu v topuksuz bir çok değişik modeli görebilirsiniz. Kış aylarında artık bayanlarımız dilediği modele ve bot renklerine sahip olabiliyorlar. Günümüzde çeşit fazla olunca insanın aklı haliyle biraz karışıyor. Kışın soğukta şık olsam ne olur? Olmasan ne olmaz demeyin! Birbirinden güzel çizme ve bot kombinleri ile soğuk havada sıcaklığı herkese hissettirebilirsiniz.

bayan cizme modelleri bayan cizme cizme cok guzel botlar deri bayan bot modelleri kislik deri bayan bot polo bayan bot modelleri topuklu bayan bot modelleri topuklu botlar topuklu kahverengi bot topuksuz bayan bot modelleri topuksuz bot

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir