Bayan kışlık mont kaban modelleri ve çeşitleri

Bayan kışlık mont kaban modelleri ve çeşitleri

Bayan kışlık mont kaban modelleri ve çeşitleri

Kış ayından çıktığımız şu zamanlarda geride bıraktığımız mont ve kabanlar ile bir moda akımını da peşimizde bırakmış bulunuyoruz. Herkesin sürekli olarak kullandığı montlarda bayanlar için özel koleksiyonların olduğunu da ifade edebiliriz. Buna göre kabanlar ve mont modelleri ile her bayanın kış ayında bile modanın peşinden gidebilmesi sağlanmaktadır. Günümüzdeki moda akımlarından yararlanan montlar sayesinde kış aylarının taçlanması da sağlanmaktadır. Her zaman olduğu gibi şık olan detaylar ile süslenen bu montları kış aylarında üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Genel olarak montlarda;

  • Fermuar süsleme detayları,
  • Büyük düğme ayrıntıları,
  • Modanın renkleri ile oluşturulan kombin parçaları,
  • Deri süslemeleri,
  • Deri montlarda özel desenler,
  • Montların kollarında bulunan özel süslemeler görülmektedir.

Her zaman moda olarak kalmasına da yardımcı olarak motifleri ile bayan kaban mont çeşitleri içinize sinecek ve geleceğin en çok beğenilen dış giyim parçaları olmasına da sebep olunacaktır.

Botlar İle Uyuma Dikkat Edin

Dış giyim konusunda montları yalnız başına bırakmak uygun bir davranış olmayacaktır. Her zaman için kullanılan yenilikler içinde kendinize bir destek sunabilmek için botlar ile kombin uyumunu yakalamalısınız. Deri detayları olan bir mont ile mutlaka deri bir bot veya çizme kullanmalısınız. Fermuar gibi metal süslemelerin yoğun olduğu montlarda ise her zaman süslü olan ve fermuarları metal olarak görülen ayakkabıları seçmelisiniz. Bu sayede bayan montları ile her zaman şık olmak sizin de hakkınız.

Kış aylarında mont ve botlar birbirini tamamlayan süper ikili!

Tartışmasız en moda kış giyim ürünleri arasında botlar ve montlar gelmektedir. Bu ikisini doğru kombinlediğiniz zaman şıklığı her daim yakalayabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Günümüzde pek çok farklı renklerde montlar ve bot modelleri üretilmektedir. Bu seçeneklerden ve bolluktan istifade ederek sizlerde kendi modanızı yaratabilirsiniz!

bayan kaban mont modelleri bayan mont cesitleri bayan mont modelleri bayan mont tasarimlari cok guzel kabanlar ekoseli bayan kaban modelleri kislik bayan mont modelleri mont-modelleri-ve-cesitleri

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir