Bayanlar için harika el emeği örgü şal modelleri

Bayanlar için harika el emeği örgü şal modelleri

Bayanlar için harika el emeği örgü şal modelleri

Örgünün kullanım alanı oldukça geniştir. Bunlardan bir tanesi örgü şal modelleri olup yapımı oldukça basittir. Dümdüz örüldüğü ve kesme arttırma yaptırılmadığı için örgü şal modelleri arasında en çok dikkat çeken modelin yapımını sizler için yazacağız. Angora ip ve numara şiş kullanılır. 4 ilmek başlanır ve 10 ilmeğe gelene dek her sırada 1 olmak sureti ile arttırılır. 10 ilmeğe gelinince bir ajur oluşturulur. Sonra sıra sonuna kadar yapılır. Baştaki ilmek 7 ilmeğe düşünce yeni bir ajur yapılmalıdır. En sonra iki ajur kalınca bitirilmiş olur.  Bu şekilde istenilen uzunluğa gelinceye dek devam edilir. Bitirilince dilenirse köşeleri yuvarlak içi dolu halkalar ile süslenebilir.

Esintilere Karşı Şallar

Öncelikle insanlar her zaman şal kullanmayı seviyor ama kendilerine ve tarzlarına uygun aynı zamanda da kendilerini içerisinde iyi hissedecekleri şal modellerini bulmakta da oldukça zorlanıyor. Bu nedenle de eğer sizler de şal konusunda her zaman kararsız kalıyorsanız o zaman örgü şal modelleri bu konuda sizlere her zaman yardımcı olacaktır. Bu nedenle de sizler de hemen bu şalları yapmayı öğrenin ve birbirinden güzel ve birbirinden renkli pek çok şalınız olsun elinizde. Bu nedenle de tabi ki de el becerileriniz de önemlidir. eğer elinizden bu tarz işler geliyorsa o zaman emin olun sizler de yaratıcılığınızdan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

beyaz örgü şal modelleri değişik örgü şal modelleri en güzel örgü şal modelleri farklı örgü şal modelleri motifli örgü şal modelleri örgü şal modelleri nasıl yapılır örgü şal modelleri örneği örgü şal modelleri tumblr örnek örgü şal modelleri paylaş örgü şal modelleri tumbr örgü şal modelleri yeni örgü şal modelleri

24 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir