Kadınca

Bayanlara Özel En güzel havalı kısa saç modelleri ve Renkleri

Uzun saçlarınızdan sıkıldınız ve artık sizin içinde değişimin vaktinin geldiğini düşünüyorsunuz. Cesaretinizi toparlayıp uzun saçlarınız yerine kendiniz için kısa saç modelleri arasından birini seçip, iddialı bir görüntüye sahip olmak istiyorsunuz. Öyleyse 2016 yılının gelmesi ile birlikte yenilenen trend kısa saç kesimlerine bir bakmalısınız. Modellerden ilham alarak doğru bir tercihle görüntünüzü baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

İşte 2016 Yılı Kısa Saç Kesim Modelleri

Bakımlı görünmenizi sağlayan ve asil bir duruş yaratan kısa saç modelleri arasından en çok tercih edilen ‘pixie’ modeli ile tanışın. Ünlüler arasında da çok tercih edilen bu modeli, neredeyse erkek saçı kısalığında yüz güzelliğine güvenenlerin rahatlıkla taşıyabileceği bir model. Yıkadığınız saçlarınızı fönleyerek yada şekillendiricilerle şekil vererek güne hazır bir hale getirebileceğiniz bu model fazla uğraş gerektirmiyor. Özellikle Rihanna ile bağdaştırılan bu modeli deneyerek değişiminize isabetli bir başlangıç yapabilirsiniz. Sizde saçlarınıza fazla vakit ayırmak istemiyorsanız ve bunun için gerçekten vaktiniz yoksa, küçük bir cesaretle kısa saç modelleri arasından birini seçip işinizi kolaylaştırmalısınız. Omuz boyundan biraz daha yukarı kulak hizasına çıkacağınız bir kesim ilk sefer için iyi bir başlangıç olacaktır. Kısa saçın modern görüntüsü ve kullanım rahatlığı ile tanıştıktan sonra 2016 trend modelleri arasında zirvede olan pixie modeli de denemek isteyeceksiniz. Daha doğal ve kadınsı bir görüntü içinse yine omuz boyunda katlı yada kahkül kesimli modelleri tercih edebilirsiniz.

2016 Kısa Saçlarda Trendler

Kısa saçlar modellerinde daha erkeksi modellerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle yanların kazıtıldığı üst kısımdan bir miktar saçın uzamaya bırakıldığı saçlar ön planda bulunmaktadır. Biraz erkek ve kadınlarda kısa saç modellerinin benzerlik içinde bulunduğunu söylememiz mümkün olmaktadır. Bu uzun bırakılan saç arkaya ya da yana kabarık şekilde yatırılarak bir model vermek mümkündür. Özellikle fön çekerek saçlarınızı geriye ya da yana doğru şekillendirirseniz bu da sizin için farklı ve pratik bir saç modeli tercihi olacaktır.

Kısa saçlarda ayrıca bir diğer hakim moda olan eskiye dönüş modasına binaen daha eskitilmiş tokalar kullanabilirsiniz. Böylece çok daha hoş bir tarza sahip olmuş olursunuz.

farklı kısa saç modelleri ve renkleri harika kısa saç modelleri ve renkleri kısa saç modelleri ve renkleri 2016 kısa saç modelleri ve renkleri tumblr moda kısa saç modelleri ve renkleri tumblr kısa saç modelleri ve renkleri ünlüler kısa saç modelleri ve renkleri yeni kısa saç modelleri ve renkleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı