Bilmeyenler İçin: Wolfteam Ateş Barut Nasıl Kazanılır

Bilmeyenler İçin: Wolfteam Ateş Barut Nasıl Kazanılır

Bilmeyenler İçin: Wolfteam Ateş Barut Nasıl Kazanılır

Wolfteam oyunu değişik paketleriyle alabileceğiniz bir oyun türüdür. Böylece her yeni pakette yeni bir oyun heyecanı yaşarsınız. Son dönemlerde geliştirilen paket ise Wolfteam Ateş ve Baruttur. Bu paketle beraber üç yeni silah ve kırmızı takımda oynayacak Ateş adında bir kurt ile mavi takımda oynayacak Barut adında bir kurt ortaya çıkmıştır. Bu paket geliştirilirken daha önceki serileri oynayan oyuncuların da fikrinin alınması wolfteam oyuncusuna tanınmış olan bir ayrıcalıktır. Oyunda ateş ve barut kazanmak için facebooka girip arama butonunda wolfteamı aratmalısınız. Karşınıza çıkan sayfada Wolfteam-Allstar yazısına tıklayıp çıkan videoyu izleyip paylaşmanız gerekmektedir. Karşınıza kullanıcı adınızı girmenizi isteyen bir uyarı çıkacaktır. Oraya kullanıcı adını yazarak hediye al butonuna basmalısınız. Böylece 30 gün kullanabileceğiniz ateş ve baruta sahip olmuş olursunuz. Bu şekilde etkinlik ve bonus kazanabileceğiniz bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunları internet üzerinden ne istediğini yazarak videolarda ve forum sitelerinde bulabilirsiniz.

Wolfteam Silahlar

İnsanların da en az kurtlar kadar güçlü olmasını sağlayacak güçlü silahlar bulunmaktadır. Bunlardan birkaç tanesi özellikleri ile birlikte aşağıdaki maddelerde yer almaktadır:

  • ef-2000 t silahları: insanları ve kurtları öldürme işlemi için çok uygun silahlardır. Ama yine de mermisini boşa harcamamak gerekir. Çünkü çok fazla mermiye sahip değildir.
  • em4 st : 30 mermilik kapasiteye sahiptir ve nişan aldığınız yeri denk getirme olasılığınız yüksektir.

Wolfteam Ateş Barut Nasıl Kazanılır

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.