Dini Konular

Bir İnsan Etrafında Evinde Cin Olduğunu Nasıl Anlar? Belirtileri Ve İşaretleri Nelerdir?

Bu evrende tek başına yaşamadığımız ve her an yanımızda olan farklı boyutlardaki varlıkların gerçekliğine inanmamız gerekmektedir. Her zaman bir insan etrafında cin olduğunu nasıl anlar gibi sorular ile hocalara danışılması ile aslında cinlerin varlığının gerçek olduğu da anlaşılmaktadır.

Bir İnsan Etrafında Cin Olduğunu Nasıl Anlayabilir?

Cinler görülmeyen varlıklar olsa da çok fazla zikredilmesi ile bizlerin yanına gelebilmektedirler. Zaten günlük hayatta da zarar vermeden yanlarımızda olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Allah, onlara bizlere zarar vermemeleri konusunda emir vermiştir. Bir insanın yakınında cin olduğunu anlaması için belli ipuçları da bulunmaktadır. Kulakta ansızın fısıltılar duyulursa, gözün yan tarafından görülen ansızın gölgeler varsa, tüyler ansızın diken diken oluyorsa, odada biri hızlı hızlı nefes alıyormuş gibi geliyorsa, evdeki duvarı veya zeminleri yamuk görüyorsunuz gibi oluyorsa o kişinin yakınlarında cin var denebilmektedir. Tabi bu kadar fazla insan olduğu gibi cin konusunda da birçok çeşit olduğunu söyleyebiliriz. Allah dostu olarak nitelendirilen cinler de bulunmaktadır. Bunun aksine şeytanın dostu olan cinler de bulunmaktadır ve bunların ayrımını zaten biz yapamayız.

Evde Cin Olduğunun Belirtileri

Ev içinde dolaşırken anlık olarak gölgeler, birden anlamsız sesler, ışık kaymaları veya duvarlarda yamukluk görülmesi, fısıltılar, karartılar, birden üşüme gelmesi, nefes alma konusunda sıkıntı çekilmesi ya da odada nefes alan biri varmış gibi hissedilirse evde cin olduğu belirtileri sayılmaktadır.

bir insan etrafında cin olduğunu nasıl anlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı