Birinin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? İşte Tüyolar!

Birinin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? İşte Tüyolar!

Birinin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? İşte Tüyolar!

Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız: Erkekler ve kadınlar genelde hoşlandıkları insanlara diğerlerine göre daha farklı davranır ve bunu belli ederler. Bazen farkında olunmasa da vücut dili insanları ele veriri. Kadın ve erkek far etmeksizin hoşlandığınız insan ile genelde daha ilgili, daha güler yüzlü ve daha heyecanlı konuşursunuz. Onun söyledikleri ilginizi çeker ve çok dikkatli dinlersiniz.

Kadınlar ve erkekler için genelde hoşlanılan kişiye karşı saygı ve sevgi vardır. Bir erkek ya da bir kadın sizden hoşlanıyor ise gözünün içi güler ve sizinle konuşurken eğer göz göze geliyorsanız içinde gülücükleri ve heyecanı görebilirsiniz. Burada kadınlar genelde gözlerini kaçırırlar. Sevdiklerine bakarken utandıklarından göz teması kaçmaktadır. Bazı erkeklerde de bu durum olabilir. Ama erkekler genelde hoşlandıkları insana uzun uzun bakmak isterler. Bu nedenle konurken utanma ağır gelmiyor ise göz teması kurur ve uzun uzun bakarlar. Her iki cinsiyet de hoşlandığı kişiyi büyük bir ilgi ile dinlemektedir. Bir kişi sizi dinlerken size benzer bir tonda konuşuyor ve hareketlerinize karşılık veriyorsa sizden hoşlanmaktadır.

Eğer senden hoşlandığını nasıl anlayacağını merak ediyorsan diğer kişilere nasıl davrandığını inceleyebilirsin. Bir erkekten hoşlanıyorsan seninle konuşması ile diğer kızlar ile konuşmasını karşılaştırabilirsiniz. Böylece karakteri mi öyle yoksa sana özel mi davranıyor anlayabilirsin.

kızın senden hoşlandığını nasıl anlarız

senden hoşlandığını nasıl anlarsın görsel

Kızlar sevdikleri ile konuşurken genelde daha utangaç ve daha panik olmaktadırlar. Diğer erkekler ile daha rahat konuşur ve şakalaşırlar.

senden hoşlandığını nasıl anlarsın

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir