Boyfriend Jean Kot Pantolon Nasıl Giyilir Ve Kombinlenir ? Giyim Önerileri Ve Tarzları

Boyfriend Jean Kot Pantolon Nasıl Giyilir Ve Kombinlenir ? Giyim Önerileri Ve Tarzları

Boyfriend Jean Kot Pantolon Nasıl Giyilir Ve Kombinlenir ? Giyim Önerileri Ve Tarzları

Son zamanların en popüler giyimi olan boyfriend jean kot pantolonları neredeyse her yerde bulup satın alabilirsiniz. Boyfriend jean’ler genel olarak giyin ve çık anlamına gelir çünkü salaş ve rahat bir görünümü olduğundan. Özellikle pazara , çarşıya veya markete giderken bu güzel Boyfriend jean’leri giyebilirsiniz. Bunların yanı sıra Boyfriend jean’lerinizi özel davetlerde veya özen günlerde harika kombinlerle giyebilirsiniz. Peki Boyfriend jean’ler nasıl kombine edilir , hangi parçalarla maskülen yapılır bilmiyorsanız buyurun maddeler halinde göz atalım.

Boyfriend jean’ler Nasıl Kombinlenir

Fenimen Tarzı

Fenimen bir tarz oluşturmak istiyorsanız o zaman en iyi seçimlerden birisi de topuklu ayakkabı modelleri olacaktır. Sizler sandalet , stiletto ve platform gibi ayakkabılarla harika bir fenimen görünümü elde edebilirsiniz. Fakat arkadaşlar pantolon tercih edeceğimiz için paçalarını katlamanız gerekiyor bilekleriniz görüneceği şekilde. Bu şekilde yaptığınız zaman ön plana ayakkabılarınız çıkacak ve o güzel ambiyansı yakalamış olacaksınız. Eğer yırtık olan Boyfriend jean’leri tercih edecekseniz de abartılı aksesuarlardan her zaman kaçının. Bunun yerine salaş bir bluz tercih edin ve onun üstüne kolye seçebilirsiniz. İsteyenler de tişört ve şal gibi modeller de tercih ederek daha farklı görünüm yakalayabilirler. Tarzımızın şimdi son adımı çanta ve güneş gözlükleri. Bu iki aksesuarı kesinlikle güzel seçin ve her daim şık görünün.

Maskülen Tarzı

Boyfriend jean’ler ile maskülen bir tarz yakalamak isteyenler varsa o zaman işiniz gerçekten çok kolay. Burada ayakkabı olarak babet , Oxford ayakkabılar veya topuksuz olan rugan ayakkabılarınızı seçebilirsiniz. Şık bir gömlek seçin ve üstünüze de yelek giyin bu şekilde başlayalım. Yakanız için bir papyon seçin , isteyenler papyon yerine kravat takmayı da seçebilir. İşte bu şekilde güzel bir maskülen tarzı yakalamış olursunuz. Fakat klasik olan kravatları tercih etmeyin bunun yerine ince kesimli olan kravatlar daha ideal olacaktır. Bunun yanı sıra fularınız varsa onu kravat şeklinde boynunuza bağlayıp güzel bir hava yakalayabilirsiniz. En son olarak da güzel bir saati kolunuza taktınız mı harika bir maskülen tarzı yakalamış olacaksınız.

Boyfriend Jean Kot Pantolon Nasıl Giyilir

22 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir