Call Of Duty Black Ops 2 Açılmıyor Siyah Ekranda Kalıyor

Call Of Duty Black Ops 2 Açılmıyor Siyah Ekranda Kalıyor

Call Of Duty Black Ops 2 Açılmıyor Siyah Ekranda Kalıyor

Call Of Duty oyuncularının Black Ops 2 ‘nin açılmamasına dair şikayetleri bulunmaktadır. Bu oyunu indirenler ve kuran oyuncular oyunu kurduktan ve hatta crack attıktan sonra sayfanın öylece kaldığının ve oyunun açılmadığının şikayetinde bulunmuşlardır. Call Of Duty Black Ops 2 açılmıyor sorunu yaşayanlar için bu yazımızda çözüm yollarını anlatacağız.

Call Of Duty Black Ops 2 Açılmıyor, Tepki Vermiyor

Call Of Duty Ops 2 tepki vermiyor ve açılmıyor şikayetini bir çok kullanıcı etmektedir. Bu kullanıcıların çoğu olayın cracklerden meydana geldiğini düşünmektedir. Bunu denenmiş bir şeydir. Bazı crackler oyuna ulaşabilirken, bazı cracklerden sonra oyun açılmamaktadır. Crackleri girdikten sora siyah bir ekran geliyorsa bu sorun olduğu anlamına gelir. Bunun için ilk olarak format atmalı ve aşağıda verdiğimiz yollardan gitmelisiniz.

Call Of Duty Ops 2 Açılmıyor Siyah Ekran

Call Of Duty Black Ops 2 açılmıyorsa ve siyah ekranda donuyorsa önce format atmanız gerekecektir. Daha sonra tüm driveları kurmalısınız. Sonra gereken tüm programları yüklemeniz gerekecektir. KB971033 güncellemesi hariç tüm güncellemeleri de yapmalısınız. Daha sonra da steami yükleyin, üye olun ve oyunda çevrimiçi olun. Sonra oyunu kurun ve ekrana gelen yüklemeleri reddedin. Oyunun yüklendiği yerde göreceğiniz redist klasöründen directx yükleyin. Oyunu yükledikten sonra sistem tarihi ya da saati ile oynamayın ve crack yapın.

call of duty black ops 2 açılmıyor steam call of duty black ops 2 açılmıyor tepki vermiyor

call of duty black ops 2 açılmıyor windows 8.1 call of duty black ops 2 açılmıyor windows 10 call of duty black ops 2 açılmıyor

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir