Çeyizlik yapılışı kolay pembe lif modelleri

Çeyizlik yapılışı kolay pembe lif modelleri

Çeyizlik yapılışı kolay pembe lif modelleri

Örgü örmeye başlangıç olarak lif ilk seçeneklerdendir. Hem küçük hem de el alışkanlığı yapmaya yardımcı olan lifleri örmek de gerçekten çok kolaydır. Lif örmek için eğer ince ip kullanılacaksa 2 numara tığ, eğer kalın ip kullanılacaksa da 3, 3.5 numara tığ kullanılması uygundur. Örneğin bir pembe lif örnekleri örmek istiyoruz.

Pembenin bir çok tonu vardır. Toz pembe, fuşya pembe, koyu pembe gibi. İsteğe göre sade bir pembe lif örnekleri örülebilir ya da pembenin tonları birbirine karıştırılarak örülebilir. Zincir çekerek istenilen ebat büyüklüğünde tığ çekilir. Üzerine bir tığ modeli olan trabzan kullanılarak örgü devam ettirilir. Lif düz bir örgü ile örülmüş olacaktır. Üzerine yine bir tığ yardımıyla şekiller vermek ören kişinin isteğine kalır. Kişisel zevklerinizi kullanarak seçtiğiniz modeller üzerinde oynayabilir ve hayal gücünüzü kullanarak hoş sonuçlar elde edebilirsiniz. Pembe lif örnekleri diye aradığınız zaman birçok model ile karşılaşabilirsiniz. Bu modeller arasından kendi yapabileceğinize inandığınız modelleri seçebilirsiniz. Eğer tecrübeli değilseniz, seçtiğiniz modellerin açıklamalarını okuyabilir, görsellerini inceleyebilir ve açıklamalı videolarını takip ederek liflerinizi kolayca yapabilirsiniz. Lif örnekleri konusunda seçeneğiniz çok fazla. Bu sebeple kullanışlı lif seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tığ ya da şiş ile istediğiniz lifi yapabilirsiniz. İstediğiniz modeli seçebilir ve kısa zaman içinde harika lifler yapıp bunları sevdikleriniz ile de paylaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=6rC4Cf4ql8E

beyaz pembe lif modelleri değişik model pembe lif modelleri harika pembe lif modelleri kolay yapımlı pembe lif modelleri tumblr pembe lif modelleri yeni pembe lif modelleri

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.