Clash Of Clans Askerler Nasıl Yükseltilir Ve Arttırılır Taktikleri Nelerdir

Clash Of Clans Askerler Nasıl Yükseltilir Ve Arttırılır Taktikleri Nelerdir

Clash Of Clans Askerler Nasıl Yükseltilir Ve Arttırılır Taktikleri Nelerdir

Clash of Clans oyununda amaç olabildiğince kupa toplayarak, kupa sayısına göre en üs lige yerleşmektir. Peki, kupaları nasıl kazanırsınız?  Tabii ki de olabildiğince çok savaşa katılarak. Girdiğiniz savaşlarda başarı elde etmeniz güçlü ve çok miktarda asker türüne sahip olmanıza bağlı. Askerleri iksirle kışlalarda üretebilir, laboratuvardan kara iksirle geliştirebilirsiniz. Her askerin yükselmesinde belli bir maliyet ve geçen süre vardır.

Asker Yükseltme 

 Oyununuzda bir adet labaratuvar edindikten sonra laboratuvarınızın seviyelerine göre askerlerinizi geliştirebilirsiniz. Asker geliştirmek için kara iksire ve belli bir süreye ihtiyacınız var.

  • Barbarlar için maliyet yükseltme seviyelerine göre 0- 4.500.000 iksir kullanmanız gerekir. Yükseltme süresi 0-10 gün sürebilir.
  • Okçular; 0-7.500.000 arasında yükseltme maliyeti gerektirir. Yükseltme süresi 0- 14 gün sürer.
  • Goblinler; yükseltme maliyetleri 1. ve 6. seviye arasında, 0-4.500.000 iksir gerektirir. Yükseltme süresi 0 gün ila 10 gün olabilir.
  • Dev; seviye atlamak için yükseleceği her seviyeye göre, 0-6.000.000 iksir harcanması gerekir. Yükselme süreleri; son seviye yükseltmesinde 10 gün sürer.
  • Duvar yıkıcı; son seviye de 6.750.000 iksir gerektedir. Yükselme süresi son seviye için 10 gündür.
  • Balon; hava saldırısında kullanılır. Yükseltme maliyeti seviyeler arasında 0-6.000.000 iksir olmak üzere değişkenlik gösterir. En uzun süren yükseltme seviyesi 6. seviye, süresi 10 gündür.

Askerlerinizin yükseltme maliyetleri ve süreleri sizi oyundan caydırmasın. Askerleriniz ne kadar güçlü olursa, getirisi de bir o kadar fazla olacaktır.

Clash Of Clans Askerler Nasıl Yükseltilir

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.