Clash Of Clans Bedava Çarlar Nasıl Alınır İpuçları

Clash Of Clans Bedava Çarlar Nasıl Alınır İpuçları

Clash Of Clans Bedava Çarlar Nasıl Alınır İpuçları

Clash Of Clans, yani bir diğer adıyla klanlar savaşı adlı oyun bir çok oyuncu tarafından rağbet görmektedir. Durum böyle olunca oyunu duyan herkes nasıl bir oyun olduğunu merak etmekte ve oynamak istemektedir. Bu sebeple Clash Of Clans oyunları oynamak isteyip de hesap açmak istemeyen insanlar olabilir. Bu durumda Clash Of Clans oyunu için bedava çar bulmaları gerekir. İnternet üzerinde araştırıp bedava çarları bularak bunları paylaşan insanlar vardır. Bu hesapların hepsi çalışır durumda olmayabilir, bunun için tek tek deneyip çalışır durumda olanı bulmanız gerekmektedir.

Clash Of Clans Yeşil Taş Hilesi

Yeşil taş hilesi adından da anlaşıldığı üzere yeşil taş elde etmenizi sağlar. Bu hile yapmak için bir dosya indirerek oyunun açığını kullanmış olursunuz. Bu dosya sayesinde bin bir zahmet ile toplamaya çalıştığınız yeşil taşları, hiç emek harcamadan kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Bu hile her telefonda uygulanabilecek türdedir. Hilenin bir kaç özelliği aşağıdaki maddelerde yer almaktadır:

  • Hile sayesinde yeşil taş almak için tıkladığınızda sizden istenen ücret ortadan kalkacak yani yeşil taşı bedava alma şansını yakalayacaksınız.
  • Bildiğiniz gibi yeşil taş sizin seviye atlamanıza yardımcı olur. Hile yardımıyla daha çok yeşil taş elde edeceğiniz için daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.
  • Aynı zamanda yükseltmeleri de kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Clash Of Clans Bedava Çarlar Nasıl Alınır İpuçları

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir