Clash Of Clans Cehennem Kulesi Yok Etme Taktikleri Ve Yöntemleri

Clash Of Clans Cehennem Kulesi Yok Etme Taktikleri Ve Yöntemleri

Clash Of Clans Cehennem Kulesi Yok Etme Taktikleri Ve Yöntemleri

Clash Of Clans çok geniş çaplı bir yelpazeye sahiptir. Bir çok savunma metotları, kaynakları, orduları, askerleri ve köy düzenleri vardır. Bunlara geldiğiniz seviyeye bağlı olarak farklı şekillerde sahip olursunuz. Her birinin gücünü yükselterek ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. Savunma metotları arasında Cehennem Kulesi de yer almaktadır. Cehennem kuleleri en sağlam zırhları bile yakabilen alev püskürtme özelliğine sahiptir. 10. köy binası, bir cehennem kulesi edinebileceğiniz anlamına gelmektedir. Kule bir hedefe ne kadar uzun süre vurursa verdiği hasar da o kadar fazla olur. Cehennem kulesi tarafından nişanlanan iyileştirilemez. Cehennem kuleleri kara iksirle dolmaktadır. Cehennem kulesini yok etmek için tekli hedef modundayken birlik halinde saldırı düzenlemek gerekir. Böylece gücü zayıflar. Okçular bu konuda iyi bir seçim olacaktır. Hem güçlü olmaları hem de birlik olmaları sebebiyle cehennem kulesini yok edebilirler.

Clash Of Clans Savunmalar

Clash Of Clansta bulunan savunmaların ayrı özellikleri vardır ve bunlardan birkaçı aşağıdaki maddelerde kısa açıklanmıştır:

  • Hava patlatıcı: gökleri, uçan düşmanlarını geri püskürten güçlü patlamalarıyla kontrol etme özelliğine sahiptir.
  • Tuzaklar: yapımında inşaatçılara bile gerek duyulmadan kolayca yapılabilirler. Savaşın seyrini değiştirebilir.
  • Duvarlar: düşman saldırılarına karşı köyünüzü koruma görevini üstlenirler.
  • X-Topu: çok hızlı bir çalışma mekanizması vardır ama çalışması için iksirle dolması gerekir. İyi yerleştirildiği zaman çok iyi bir savunmadır.

Clash Of Clans Cehennem Kulesi Yok Etme Taktikleri

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.