Clash Of Clans Gmail Hesabı Değiştirme Ve Aktarma

Clash Of Clans Gmail Hesabı Değiştirme Ve Aktarma

Clash Of Clans Gmail Hesabı Değiştirme Ve Aktarma

Clash of Clans oynayanların korkularından biri onca zamana ve emek harcadıkları hesaplarının çalınma korkusu. Eğer oyununuzu başka bir tablette, telefonda açık bıraktıysanız çalınma ya da yeşil taşlarınızın harcanma ihtimali oldukça yüksek. Tabii ki de bunun için alabileceğiniz önlemler var. Clash of Clans hesabınızın bağlı olduğu; android tabanlı oyuncular gmail, ios tabanlı oyuncular için game center hesabınızı değiştirmeniz.

Clash of Clans Gmail Aktarma

Hesabınızı kurtarmak için verilen adımları sırasıyla uygulayın.

  • Hemen Clash of Clans oyununa girin ve ayarlar kısmına tıklayın.
  • Açılan pencerede facebook ve Google play ile giriş bağlantınızı gösteren butonlara tıklayarak bu bağlantılarınızı kesin.
  • Daha sonra aynı pencerede bulunan yardım ve desek kısmına tıklayın. Önünüze tekrar bir pencere açılacak. Oradan ”Köyüm Çalınabilir” seçeneğine tıklayın. Gelen konuşma penceresine hesabınızı başka bir cihazda açık bıraktığınızı ve hesapla ilişkili gmail hesabınızı değiştirmek istediğinizi belirtin.
  • Bunun üzerine desek ekibi size bazı kişisel sorular soracak. Köyün kurulduğu tarih, seviyesi, köy adı vs.
  • Bütün bu soruları doğru bir şekilde cevaplayıp gönderdikten sonra sizden yeni gmailinizi yazmanız istenecek ve değiştireceğinizi onaylamanızı isteyen bir yazı gelecek. Onaylıyorum diye belirtin. Ve gmail hesabınız değişti.

Bu başvurunuz bir günde de cevap alabilir, iki üç günde de cevap alabilir. Endişelenmenize gerek yok her halükarda hesabınız kurtarılacaktır. Yalnız gmailinizi sadece bir kere değiştirme hakkınız olduğunu belirtelim.

clash of clans gmail hesabı değiştirme

 

43 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Ben şifre degistirmek istiyorum

  2. 5 sene önce

    Koyumu geri istiyorum

  3. Ben sifre ve kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir