Clash Of Clans İsim Ad Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clash Of Clans İsim Ad Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clash Of Clans İsim Ad Değiştirme Nasıl Yapılır?

Her oyunda olduğu gibi Clash of Clans oyununda da kullanıcılar isimlerini ya da diğer adıyla nicklerini değiştirmek isterler. Oyuna başlarken o an idare edecek ya da kabul edilebilecek bir isim oluştursanız da zamanla kendinize farklı bir nick edinmek isteyebilirsiniz. Fakat Clash of Clans oyununda isim değiştirmek izin verilen bir şey değildi. Bunun için bazı hilelere baş vurulmaktaydı. Fakat bunun için çok sayıda şikayet gelmiş olacak ki artık isim değiştirme yolları bulunmaktadır. Clash of Clans isim değiştirme yöntemlerini ve hilesini burada bulabilirsiniz.

Clash Of Clans İsim Değiştirme Geldi

Clash of Clans nick değiştirme işlemi için öncelikle oyuna giriş yapmalı ve oyundan ayarlar bölümüne gelmeniz gerekir. Burada karşınıza isim değiştirme seçeneği çıkacaktır. Buraya kullanmak istediğiniz yeni simi girmeli ve devam seçeneğine tıklamalısınız. Bu isim kabul edilirse artık oyuna yeni isminizle devam edersiniz.

Clash Of Clans İsim Değiştirme Android

Clash of Clans oyunu sadece bilgisayarlarda değil, Android cihazlarda ve İphone cihazlarda da oynanabilen bir oyundur. Yukarıda anlattığımız gibi mobil cihazlarda da isim ve nick değişimi yapabilmeniz mümkündür. Mobil oyunda da ayalar bölümüne geldiğiniz zaman isim değiştir bölümünü tıklarsınız ve burada seçtiğiniz yeni ismi girerek devam edersiniz. Bilgisayardan da girseniz, mobilden de girseniz artık yeni isminiz ile oyunu oynamaya devam edersiniz.

clash of clans takma adlar

clash of clans isim değiştirme 2016 clash of clans isim değiştirme görsel clash of clans isim değiştirme güncellemesi clash of clans isim değiştirme hakkı bitti clash of clans isim değiştirme hakkı clash of clans isim değiştirme yeni güncelleme clash of clans isim değiştirme

20 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. 5 sene önce

    Uygulama guzel

  2. 5 sene önce

    Koyde isim deyismek icin yardim edin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.