Clash Of Clans Köy Aktarma Gmail Android

Clash Of Clans Köy Aktarma Gmail Android

Clash Of Clans Köy Aktarma Gmail Android

Clash of Clans köyünüzü bir başka deyişle hesabınızı kullandığınız cihazınıza ve cihazın işletim sistemine göre taşıyabilirsiniz. Android tabanlı bir cihazda oynuyorsanız İos tabanlı bir cihaza ya da İos tabanlı cihazda bir hesabınız var ise android tabanlı cihaza aktarmanızın farklı yolları var. Aktarma işlemini köyünüzün güvenliği içinde yapabilirsiniz. Bunun için Clash of Clans oyun destek ekibine başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Android Cihazdan İos Tabanlı Cihaza Aktarma

Oyununuzu uzun zamandır android işlteim sisteminde oynuyordunuz ve artık cihazınızı ios işletim sistemine çevirmek istediniz. Ama köyünüzü de bu cihazlar arasında nasıl aktaracağınızı bilmiyorsunuz. Aşağıdaki adımları izleyerek bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Öncelikle hesabınızın bağlı olduğu android cihazınızdan oyuna girerek ayarlar kısmına tıklayın. Oradan Google Play ve facebook bağlantınızı kesin.
  • Ardından ios tabanlı cihazınıza Clash of Clans oyununu indirin. Eğitimi tamamladıktan sonra ayarlar sekmesine girin. Üs tarafta bir cihaza bağla butonunu göreceksiniz o butona tıklayıp cihazınızı onaylayın ve yeni cihaz olarak değiştirin. Ardından game center’a giriş yapın. Hesabınızı aktardınız ,tebrikler!

İos tabanından android tabanına aktarırken de aynı işlemleri uygulayabilirsiniz. Burada kilit nokta Google play ya da game center bağlantınızı sıfırlamak.

Aktarma işlemini sadece cihazlar arası değil e-mail adresleri arasında da yapabilirsiniz. Bunun için ayarlar kısmından, yardım ve destek butonuna tıklayarak isteğinizi belirtmeniz ,akabinde güvenlik sorularını yanıtlamanız yeterli olacaktır.

Clash Of Clans Köy Aktarma Gmail Android

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.