Clash Of Clans Köyümü Kaybettim Nasıl Geri Alabilirim

Clash Of Clans Köyümü Kaybettim Nasıl Geri Alabilirim

Clash Of Clans Köyümü Kaybettim Nasıl Geri Alabilirim

Uzun süredir oynadığınız Clash of Clans hesabınızı kaybettiğinizde hemen üzülmenize gerek yok. Clash of Clans oyun destek ekibini başvurduğunuzda size gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Yapılacak işlemler köyünüzü nasıl kaybettiğinize dair uzun sürebilir ya da hemen halledilebilir.

Köyünüzü Geri Alma Yolları

  • Köyünüzü cihazlar arası geçiş yaparken kaybettiyseniz, cihazınızın ayarlar kısmından uygulamaları yönet bölümüne girin. Oradan Clash of Clans uygulamasını seçerek verileri sil butonuna tıklayın. Uygulamayı tekrar açtığınızda, cihazın işletim tabanına göre game center ya da Google play bağlantısını gerçekleştirin. Köyünüz kurtulmuş olacaktır. Eğer daha önce game center ya da Google play’e bağlanmamışsanız hemen destek ekibine başvurmak faydalı olacaktır. Siz oyununuzla alakalı belirleyici sorular sorduktan sonra gerekli işlemler yapılacak ve köyünüz bulunacaktır.
  • Hesaplar arası köy aktarırken, köyünüz kaybolursa muhtemelen hesapla ilişkili e-mail şifrenizi hatırlamadığınız için olabilir. E-mail şifrenizi geri almak için birkaç adımı yerine getirdikten sonra yeni şifrenizi belirleyip hesabınıza giriş yapabilirsin. Bunun sonucunda da başarısız olursanız direkt olarak oyun destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz.
  • Farklı işletim sistemleri arasında geçiş yaparken köyünüzü kaybettiyseniz, bu yeni cihazınızı oyuna tanıtmadığınız için olmuştur. Eski cihazınızdan tekrar giriş yapmanız gerekir. Aynı anda yeni cihazda da oyun açık olmalıdır. Eski cihazda giriş yaptıktan sonra, yeni cihazınızı alın ve ayarlar kısmından bir cihaza bağla seçeneğine tıklayın. Karşınıza “eski cihazdan devam et” ve yeni cihaza geçiş yap seçenekleri gelecek. Yeni cihaz olan seçeneği tıklıyoruz ve köyünüze kavuşuyorsunuz.

Clash Of Clans Köyümü Kaybettim Nasıl Geri Alabilirim

20 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. 5 sene önce

    Merhaba benim kendi koyumu kaybettim ama geri alamıyorum cunku guncelemede engellendi ve giremiyorum ne olur bulun

  2. 5 sene önce

    köyümün engelini kaldırın arkadaş çocuk uğraşırken engellendi diyor bune

  3. Menim koyumu kaybetdim onu nece edim ki geri gaytarim.nolur yardim edin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir