Clash Of Clans Kupa Kasmak İçin Köy Düzeni

Clash Of Clans Kupa Kasmak İçin Köy Düzeni

Clash Of Clans Kupa Kasmak İçin Köy Düzeni

Teknolojinin gelişmesiyle hem bilgisayarda hem de telefonda rahatlıkla oyunlar oynanabilmektir. Clash of clans da hem bilgisayar da hem de telefonda oynanabilecek bir oyundur. Oyunun amacı köy kurmak ve kurduğunuz köye karşı düzenlenebilecek saldırıları engellemektir. İsterseniz online olarak da bir ekip halinde oynayabileceğiniz oyun size gerçek bir köye sahipmişsiniz gibi bir ortam yaratır. Oyunda bir çok karakter bulunur ve siz istediğiniz karaktere ancak seviyenizi yükselterek erişebilirsiniz.

Kupa Kasma Yolları

Clash of Clans’ta kupa kasmak için birden çok yöntem vardır. Bunlar arasından siz oyunda kaldığınız süreyi de göz önünde bulundurarak istediğini seçebilirsiniz. Kupa kasmak için köy düzenini her seviyede farklı bir aşamaya çıkarmalısınız. Böylece kupaları daha kolay elde edersiniz. Köy düzeninizi ayarlarken göz önünde bulundurmanız gereken bazı özellikler vardır. Öncelikle kaçıncı seviyede olduğunuz çok önemlidir. Eğer seviyeniz düşükse köy binanızı korumaya yönelik bir köy düzeni oluşturmanız iyi olacaktır. kupa kasmak için en bariz bulunan iki yol aşağıdaki maddelerde yer almaktadır:

  • Savunma yaparak kupa kasma : Aslında en zahmetsiz ve en basit yöntemdir. Merkez binayı içeri alarak savunma birimlerini etrafına örmelisiniz.
  • Saldırı yaparak kupa kasma: vaktiniz varsa en sağlam kupa kasma yöntemidir. Köy binaları dışarıda olanlara saldırı düzenleyerek binalarını yıkmanız durumunda en az 5 kupa kazanırsınız.

Clash Of Clans Kupa Kasmak İçin Köy Düzeni

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir