Clash Of Clans Maden Kasma Yöntemleri Nelerdir?

Clash Of Clans Maden Kasma Yöntemleri Nelerdir?

Clash Of Clans Maden Kasma Yöntemleri Nelerdir?

Clash of Clans oyununda ilerleyebilmeniz askerleriniz ve binalarınızı geliştirebilmeniz için gerekli olan en değerli madenler iksir, altın ve kara iksir ögeleridir. Bu ögeleri hızlıca edinmek oldukça zor. Ama imkânsız değil. Bu ögeleri fazla fazla edinmeniz için bazı taktikler ve ipuçları var. Çoğu oyuncunun aklına hemen yeşil taş kullanmak geliyor ki bu oldukça yanlış. Biliyorsunuz ki yeşil taşlar gerçek parayla alınıyor. Bizim size önereceklerimiz daha ucuz ve daha geçerli yollar.

Maden Kasma Taktikleri

  • Maden kasmanın en iyi yollarından beri diğer oyuncuların (klanınızdan olmayan düşman oyuncular) köylerini yağmalamak. Tabii ki de burada köydeki bütün binalara saldırmıyoruz. Saldırma stratejimizi köyün maden binaları üzerine kuruyoruz. Saldıracağınız köyde ne kadar altın madeni, altın deposu, iksir ve kara iksir üreticileri, depoları varsa onlara saldırıyoruz.
  • Diğer yol ligde ki kupa sayınızı yükseltmek. En üst liglerde savaşırsanız, saldırıda elde ettiğiniz ganimetlerin yanında, lig seviyenize göre altın ve iksir bonuslarıda geliyor.
  • Clan savaşlarına katılmak da oldukça iyi bir fikir. Katılacağınız klanın üye sayısı ne kadar fazlaysa size düşecek ganimet payı da o kadar fazla olur.
  • Köyünüzde ki altın madenlerini, iksir üreticilerini alabildiğiniz kadar yüksek sayıda alın ve bunların seviyelerini yükseltin. Aynı şekilde depo sayılarını ve seviyelerini de yükseltin. Seviyeleri artan üreticiler ve madenler daha fazla altın, iksir ve kara iksir üretir. Maden kasma adına kullanacağınız illegal yollarda var, ama biz bu yolları tavsiye etmiyoruz. Yakalandığınız anda hesabınızın banlanması gibi bir durum var.

Clash Of Clans Maden Kasma Yöntemleri Nelerdir

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir