Clash Of Clans Yeşil Taş Alma Kazanma Yolları

Clash Of Clans Yeşil Taş Alma Kazanma Yolları

Clash Of Clans Yeşil Taş Alma Kazanma Yolları

Yeşil taşlar yani gemler Clash of Clans oyununda size birçok açıdan kolaylık sağlıyor. Oyun başlangıcında size beş yüz adet yeşil taş veriliyor. En önemli işlevi olmazsa olmazlardan inşaatçı kulübelerini temin etmek. Çünkü bu kulübeler yeşil taş dışında hiçbir şeyle alınamıyor. Zaten oyunda iki yüz elli yeşil taş harcayarak bu inşaatçılardan bir adet almanız isteniyor. Daha sonra da inşaatçı kulübelerinin fiyatı bin beş yüz yeşil taşa kadar çıkıyor. İnşaatçı binasının dışında bazen on beş güne kadar çıkabilen yükselme sürelerini ve eksik olan bazı oyun içi materyallerinizi emin emekte işinize yarıyor. Yeşil taşlar oyunda ligler arasında geçiş yaptıkça, seviye atladıkça, özel görevleri bitirdikçe ve gerçek parayla alınabiliyor. Hatta bu tarz değerli taşların kazanılmasında bazı uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Yeşil Taşı Nasıl Elde Edersiniz

  • Reklam uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalarda izlediğiniz reklam süresine göre puanlar kazanıyorsunuz. Sonra da bu puanları yeşil taş almak için kullanabiliyorsunuz
  • Klan turnuvalarına katılmak; katıldığınız bu turnuvalarda kazandığınız kupaya oranla bir miktar yeşil taş ödül olarak veriliyor.
  • Köy seviyenizi yükseltme. Belediye binasını her yükselttiğinizde köyünüzde seviye atlamış olur ve siz de her seviye de yeşil taş kazanırsınız.
  • Yan görevleri yapmak; başarımları tamamladıkça ödül olarak oyun size yeşil taş verir.
  • Oyun içinde kayaları ve ağaçları temizlerken yeşil taş da kazanabilirsiniz.

Clash Of Clans Yeşil Taş Alma Kazanma Yolları

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir