Dini Konular

Çocuk Bebek Olması İçin Okunacak Etkili Dualar Hangileridir

İnsanlar her zaman hayırlı bir evlatları olsun ister ama ne yazık ki bazı kişiler bu konuda başarısız oluyor. Yani eğer ki çocuk sahibi olmak istiyor ve bunun için her şeyi yapıyorsanız, yine de eliniz boş kalıyorsa o zaman yapmanız gereken bu durumda Allah’a sığınmaktır. Allah kapanan kapıları açan, kendisinden yardım isteyen kullarına yardım edendir. Bu nedenle Allah’tan bir şey istediğinizde eğer ki bunu içten bir şekilde yapıyorsanız o zaman emin olun ki dualarınız da kabul olacaktır. Çocuk olması için okunacak dualar sayesinde çocuk sahibi olabilmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Hemen bu duaları öğrenin ve abdest alarak bu duaları okuyun.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Ne Yapılmalı

Çocuk sahibi olmak istiyorsanız o zaman tıbbi açıdan elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor. Eğer ki yeterli çabayı göstermiş olmanıza rağmen hala bir sonuç elde edemiyorsanız Allah’tan yardım istemelisiniz. Hicri suresinin 15/86 ayetlerinin gece saatleri içerisinde 1267 kere okunması çocuk sahibi olmanız için sizlere yardımcı oluyor.

Erkek Çocuk olması İçin Okunacak Dua Nihat Hatipoğlu

Erkek çocuk sahibi olmak istiyorsanız o zaman Şura suresinin 42/9 ayetinin 289 kere okunması gerekiyor. Bundan sonra eşiniz ile beraber olmanız gerekiyor. Çocuk sahibi olmak için okunacak dualar içerisinden istediğinizi seçerek, kaç defa okunması gerektiğini de bilerek hareket etmeniz gerekiyor.

cocuk olmasi icin dualar

https://www.youtube.com/watch?v=gw1AmmLHT6A

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı