Çok Aşığım Ama Söyleyemiyorum Ne Yapmalıyım?

Çok Aşığım Ama Söyleyemiyorum Ne Yapmalıyım?

Çok Aşığım Ama Söyleyemiyorum Ne Yapmalıyım?

Çok aşıksanız ve ama söylemiyorsanız yapacağınız bazı şeyler bunu ifade etme açısından size yardımcı olacaktır. Bu sayede de kendinizi belli edebilir ve sonrasında da daha iyi ifade edebilirsiniz. Bunlardan biri de kendinize çok iyi bakmanızdır. Bu sayede aşık olduğunuz kişinin gözünde çok daha iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. İyi hazırlanmış ve bakımlı olmak herkesin genel olarak dış izlenim konusunda çok etkilidir. Bu yüzden bakımlı olmaya çok fazla özen göstermelisiniz.

Yapmanız ve dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de kendi tavırlarınızdır. Kendinizden emin hareketlerde bulunmanız karşınızda bulunan kişinin gözünde daha iyi bir etki bırakmanız konusunda çok etkilidir. Bu şekildeki davranışlarınız da etkili olacağınız için aşık olduğunuzu daha iyi belli edebilirsiniz.

Göz teması kurmak her zaman çok etkilidir. Konuşurken ya da herhangi bir yerde otururken göz teması kurmaya çok dikkat edin. Sık sık ve uzun süre kurulan göz teması aşık olduğunuz kişinin dikkatini çekeceği gibi sizden etkilenmesini de sağlayacaktır. Göz teması sırasında gülümsemek de bu etkinin daha fazla ve daha etkili olması konusunda önemlidir.

Sık sık karşılaşmak da aşık olduğunuz kişinin dikkatini çekecektir. Bazı durumlarda karşısına çıkmaya çalışarak karşılaşmaya çalışın. Bu karşılaşma sırasında da onunla sohbet etmek çok etkili olacaktır. Bu sohbet sırasında onunla iletişim kurarken de yakın olmaya ve iyi konuşmaya dikkat edin ki daha iyi bir izlenim oluşsun.

aşık olduğumu nasıl anlarsın

çok aşığım ama söyleyemiyorum

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir