Çok güzel farklı dekoratif yastık modelleri

Çok güzel farklı dekoratif yastık modelleri

Çok güzel farklı dekoratif yastık modelleri

Dekoratif yastık modelleri genel itibarı ile dekoratif bir oda havasına uyum sağlaması açısından oluşturulan modellerdir. Tarz olmayı sadece giyim olarak değil yaşam tarzı olarak odalarına yansıtmayı seven bireyler –çoğunlukla bayanlar- , oda uyumluluğu açısından dekoratif yastıkları tercih etmektedirler.

Dekoratif Yastıklar Nasıl Kullanılır

Dekoratif yastık modelleri her ortamda farklı oluşturulduğundan dolayı birçok deseni vardır. Çoğu zaman yaratıcı fikirler ile oluşturulan bu yastık kılıfları kanepe üstlerinde, yalnızca süs yastığı olarak veya baş konan yastıklar olarak kullanılmaktadır.

Örneğin bebek odalarında köşe süsü olarak kaplanan yastık kılıfının üzerine dekoratiflik katması bakımından keçe kumaşlar kullanılarak süslenebilmektedir. Keçe kumaşlar ile isim yazmak, şekil çizmek veya desen oluşturmak mümkündür.

Yastıkta Dekor

Yastıkta özellikle genç odalarında kullanılan dekoratif yastık modelleri, genelde yorganlar üzerinde kullanılan kırk yama veya patchwork denilen desenler ile de oluşturulabilmektedir. Bu desen odaya etkin bir hava katmaktadır. Tamamen zevk ile orantılı olan yastık dekorları, süs amaçlı veya günlük kullanım için uygun olmaktadır. Dekoratif yastık modelleri arasında her türlü el işi kullanılabilir. Örneğin patchwork ve keçe kumaş süslemelerinin yanında dantel, ponpon, polar, boncuk, örgü veya etamin el işi de kullanılmaktadır. Geniş bir dekor ağına sahip olan yastık kılıfları için küçük bir araştırma yapabilir veya tavsiyelerimiz ile muhteşem yastık kılıfı modelleri oluşturabilir ve farklı havalar soluyabilirsiniz.

2016 dekoratif yastık modelleri basit dekoratif yastık modelleri çiçek desenli dekoratif yastık modelleri çiçekli dekoratif yastık modelleri değişik model dekoratif yastık modelleri farklı dekoratif yastık modelleri yeni dekoratif yastık modelleri

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir