Çok komik facebook resimli duvar yazıları sözleri ve mesajları

Çok komik facebook resimli duvar yazıları sözleri ve mesajları

Çok komik facebook resimli duvar yazıları sözleri ve mesajları

Duvar yazıları, insanın duygu ve düşüncelerini değişik bir şekilde yansıtmasına denilmektedir. Bazen anlamlı bazen anlamsız cümlelerle yada komik ifadelerle karşımıza çıkmaktadır. Genelde bu tarz yazılar duvarlara, sınıf sıralarına, araçların arkalarına yada herhangi bir nesnenin üzerine yazılabilmektedir. Genel olarak ele alırsak, aşk ve komik yazılar daha çok ön plana çıkmaktadırlar. Günümüzde artık duvar yazılar sanal alemde rağbet görmektedir. Özellikle facebook gibi sosyal ağlarda çok komik duvar yazıları ilgi görmektedir. Sizlerde, paylaşmış olduğumuz çok komik resimli duvar yazılarını ve sözlerini facebook sayfanızda paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevreniz, inanın komik duvar yazılarına hayran kalacaktır.

Duvar yazıları artık sanal alemde rağbet görüyor

Yazımızın başlarında belirttiğimiz gibi öncelerde, duvar yazıları okul sıralarında, yada bir ağaçta, araçların arkalarında karşımıza çıkmaktaydı. İnsanlar artık genel olarak, vaktinin büyük bir bölümünü sosyal medyada geçirmektedir. Haliyle zamanında dışarıda yapmış olduğumuz hobiler ve çeşitli eylemler burada sergilenmektedir. Duvar yazıları onlardan birisi diyebilirim.. Daha önce hiç görmediğiniz çok ama çok komik duvar yazılarına sosyal medyadan ulaşabilme imkanınız var. İşte sosyal ağlar ucu bucağı olmayan bir bilgi ve eğlence mecrası olduğundan dolayı, gerçek hayatta göremediğimiz O, komik duvar yazlarını burada görebilmekteyiz. Tıpkı bir zincir halkası gibi paylaştıkça.. Her tarafa yayılmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz bu en komik duvar yazılarını sayfanızda paylaşmak istemez misiniz?

En komik duvar yazıları facebook’ta paylaşılıyor

Makalemiz için komik duvar yazıları arıyordum. Özellikle Facebook, twitter, instagram ve pinterest gibi siteleri göz gezdirdim. İnanır mısınız? En komik duvar yazılarını facebook’ta buldum. Ülkemizde gençlerin en çok kullandığı mecralardan birisi sanırım facebook diyebilirim. Twitter’ı ikiye katladı neredeyse.. Kullanım olarak çok daha modern ve farklı bir ara yüze sahip olduğundan dolayı, Twitter’a göre daha güzel diyebiliriz.

farklı komik duvar yazıları komik duvar yazıları facebook komik duvar yazıları görsel komik duvar yazıları paylaş komik duvar yazıları yeni örnek komik duvar yazıları resimli komik duvar yazıları tumblr komik duvar yazıları yeni komik duvar yazıları

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir