Cs go awp kanas taktikleri sayesinde rakiplerinizi alt edin

Cs go awp kanas taktikleri sayesinde rakiplerinizi alt edin

Cs go awp kanas taktikleri sayesinde rakiplerinizi alt edin

Silah oyunlarında biliyorsunuz atış çok önemlidir ve bu yüzden en çok merak edilen sorulardan birisi de cs go’da AWP nasıl kullanılır ? Nasıl atış yapılmalıdır ? gibi sorular oluyor. Bende kendi deneyimlerimi ve bulmuş olduğum püf noktaları sizlerle paylaşmak istiyorum. AWP kullanacağınız zaman ilk olarak kendinize güvenmelisiniz ve sabır işi çok önemlidir her zaman sabırlı olun. Eğer bir yerde sabırlı olarak bekleyemiyorsanız of puf yapıyorsanız o zaman awp size göre değil. Özellikle cs go da rekabetçi de adamlar bir yer de kaç dakika bekliyorlar awp ile işte onlar gerçek nişancılardır. Her zaman gözünüz hep tetikte olsun bir anlık göz kayırmanız bile ölmenize veya adamı kaçırmanıza sebe olabilir.

Birçok kişi oyunda eline AWP alır ama sorsanız nasıl kullanacağınız bilmez çünkü gerçekten çok zordur kullanması. Şöyle bir şey var hiç kullanmayı bilmeyenler de vurabilir ama ya arkadan , ya da adam hareket etmeden size doğru geliyorsa. Eğer usta liglerde oynuyorsanız o zaman orada bu şekilde vuramazsınız. Çünkü usta liginde hep kurnazlar ve profesyonel oyuncular bulunmaktadır. AWP çok keskin bir silah olmaktadır ve vücuda tam isabet geldiğinde tek mermi de öldürebilir. Fakat bazen o sırada düşman duvarın arkasına geçti vuruş sıyırdı o zaman bile rahat 85 canı gidiyor. AWP’nin vuruş gücü inanılmaz derecede güzel özellikle rekabetçi’de en çok bu silah kullanılıyor. Tabi sadece rekabetçi de değil , eğlence maçlarında da kullanılabilir. Fiyatı 4750$ olmaktadır. Bu yatırım yaptınız ama olumlu dönüş olmadı ve rakip takım silahınızı aldı. İşte burada hem vermiş olduğunuz para gidiyor , hem de takımınızın ekonomik dengesini bozmuş olursunuz.

Bazıları AWP’yi çok yavaş olduğundan veya görüntüsünü beğenmediği için tercih etmez. Çünkü elinize bıçak varsa 250 birin hızla hareket edersiniz fakat elinizde awp varsa bu hız aşırı çok düşer. Eğer Ak-47 varsa birim sayınız 200 olur. Bunların yanı sıra ağır silahlar da bunlar negev ve M249 biriminizi 195’e kadar düşürür. AWP ile atış yaptığınız zaman isabetiniz adamı buldu ise %100 ölecektir tabi şansına belki 5 veya 10 canı kalabilir. Eğer AWP’yi çok seviyorsanız steamde birçok skinli olanları bulunuyor daha gösterişli gözükmesini istiyorsanız oradan alabilirsiniz. Neyse dediğim gibi AWP kullanmanız için en güzel taktik sürekli oynayıp aiminizi geliştirmenizdir ve arkasından sabır işi geliyor. Hepinize iyi oyunlar.

Cs go awp kanas taktikleri

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir